Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-book Reader ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

istanbulbilişimde şunu buldum
http://www.istanbulbilisim.com.tr/amazon-kindle-paperwhite-elektronik-kitap-okuyucu-fiyati,41687.html#TabPanelStart

309 lira diyor paperwhite, 360 normalde yine aynı sitede, daha ucuz çünkü outlet demişler...bir bozukluk falan olur mu? ikinci el demek mi oluyor outlete çıkarılan?

sorun şu ki 50 lira için değmez 360 lığı alayım desem bile alamıyorum ellerinde yokmuş, 20 gün sonra gelecekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bir tavsiye isteyeceğim. Açıkcası konuyu çok takip etmedim. Kendi aklımdaki şeyleri söyleyeyim bir fikir oluşşsun.
Okula yolum uzun olduğundan otobüste, metroda da kullanacağım.
Şimdi ilk amacım e-kitap okumak değil. Yani birinci önceliğim romanlar ya da popüler kitaplar değil. Tabii ki onları da okuyacağım fırsat buldukça. Asıl okuyacağım formatlar .pdf .ppt .doc .xls ve online bazı siteler. Sizce e-book reader almalı mıyım? İşimi görür mü? Netbook, ultrabook ya da tablet daha mı uygun olur?
Sosyal ağlarda paylaş

"pain and suffering" said:

GERGE said:

Tablet al.

Deacon said:

Tablet. Ipad mini hatta.

fenris said:

ereader onlar icn cok yanlis secim olur. tablet en uygunu.

Tablet tavsiyesi alabilir miyim peki?( Konusu bura değil ama)

Ipad mini retina satışa sunulacak 1 kasımda tavsiye edebilirim ben almayı düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Merhaba,
e-bay'den kobo glo aldim. japonya'dan gonderdiler. kitaplarimi yukledim. yaklasik 30 tane kitap. bazi kitaplar acilmiyor alette. kitabi acmaya calistigimda alet anormal yavasliyor ama ana sayfaya donunce hizlaniyor yine. cok yavasladigi icin tum kitaplari deneyemedim. sadece 1 kitap cok duzgun aciliyor ve okunuyor. kitaplarin hepsi idefiks ve d&r dan kendi satin aldigim kitaplar ve epub formatinda. denediklerim icinde daha once kaybettigim nook e-book readerda sorunsuz acilan kitaplar var. yani nook aciyordu, dosyalarda sorun yoktu.

nedeni ne olabilir? ozel bir yukleme ya da gunceleme mi yapmam gerekir? zaten en basta sitesinden gerekli yuklemeleri yapmistim, ayrica zaten 1 tane kitap aciliyor ve sorunsuz okunuyor. yurtdisinda oldugum icin normal kitap bulmakta cok zorlaniyorum, yardimci olabilirseniz cok sevinirim. tsk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...