Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-book Reader ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

kindle paperwhite avrupaya ulaştı, 130 euro
ingiliz versiyonunda oxford ingilizce sözlük fransız versiyonunda fransızca sözlük olacak
ayrıca bir çok dilden de çeviri yapatız diyor, Bing translator ile,
ama ben hala iki sözlük yüklemenin (fransızca ve ingilizce) yolu var mıdır çözemedim

yada bizde bilgisayarda olan bir sözlüğü- mesela le petit robert i kindle a atabiliyo muyuz acaba
Sosyal ağlarda paylaş

lovecraft0Z said:

kindle paperwhite avrupaya ulaştı, 130 euro
ingiliz versiyonunda oxford ingilizce sözlük fransız versiyonunda fransızca sözlük olacak
ayrıca bir çok dilden de çeviri yapatız diyor, Bing translator ile,
ama ben hala iki sözlük yüklemenin (fransızca ve ingilizce) yolu var mıdır çözemedim

yada bizde bilgisayarda olan bir sözlüğü- mesela le petit robert i kindle a atabiliyo muyuz acaba

eminmisin ? yoksa ocak'ta fln. sa normal kindle mi alsam diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yeni ebook settlement nedeniyle ilgili yayınevlerinin kitaplarını almış Amazon ve B&N müşterileri kitap başına 1$ civarı bir geri ödeme alacaklar. Toplamda 69m$ ödeyecek yayın evleri okuyuculara. Hachette Book Group, HarperCollins ve Simon & Schuster'ın ödeyeceği kesinleşti; Macmillan ve Penguin davaları devam ediyor ama onların da ödemesi gerecek gibi. Davayı kaybetmiş bu üç yayınevi aralarında 100 kadar imprint ile geliyorlar, epey epey yayınevi yani bizim gözümüzden. Benim B&N kütüphanemde 73 kitap var, 50 tanesi bunlardan olsa 40-60$ kadar bir şey alabilirim.

B&N açıklaması:

Dear Muratcan,

We are emailing you again to share some good news. We're pleased to tell you that you are eligible for gift certificate credits thanks to recent legal settlements between States Attorneys General and three eBook publishers. Barnes & Noble was not a party to the settlements but as a NOOK® customer, you can take advantage of the benefits agreed to by the settling publishers.

Although we are required to notify you now of the settlements, there is nothing you need to do to receive the credits as you will receive them automatically in the form of an electronic gift certificate sent via email. Once the settlements' claim period ends, the Attorneys General will calculate the amount of your credits. If the Court gives final approval to the settlements, we expect to be able to send you your gift certificate in the first half of 2013.

Once you receive your gift certificate, you can register it on our website, www.bn.com, for up to one year. Once registered, no further action will be required on your part, and the certificate will have no expiration date and you can use it any time to shop the wide selection of great titles on bn.com.

You may prefer to receive a check instead of a gift certificate, or you may decide not to participate in this settlement at all. If you want to consider either of these options, we recommend that you review the steps you can take, as well as your rights, which are explained in the attached legal notice.

As always, we appreciate your business and thank you for being a valued NOOK and Barnes & Noble customer.

Sincerely,
Barnes & Noble

Sosyal ağlarda paylaş

ya okudum da cok fazla bilgi var ve hep turkce kitap uzerinden gidiyor konusmalar, algilayamadim

romandan ziyade ozellikle pdf formatinda renkli/renksiz makaledir teknik kitaptir bunlari okuyorum

ama kagida bastirmak istemiyorum
ipad var ama kagittan okuma olayini istiyorum sanirim, hafiften yoruyor uzun sure ayni seyi okumak,
ve de yolda giderken bir yerde otururken, bilgisayar ipad cikarmak istemiyorum

e-ink hakkaten fark yaratiyorsa, pil omru de uzun olacaksa almayi dusunuyorum

istedigim sey
pdf acabilsin, renksiz de olabilir
ve uzerine kalemle falan not alabileyim

video vs oynatmasina gerek yok
adam gibi isini yapsin
pili gitsin
gozum yorulmasin
budur

max 150 cok cok cok fark yaratacaksa 200 euro butcem var
var mi buna uygun bisey ?