Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010 FIBA Dünya Şampiyonası

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

LucifeL said:

Neden türkçe değil abi nbu isimler yani illa uluslararası bir organizasyon diye ingilizce olmak zorundamı yani?

Bizim millet allahın japonun yemeği suşinin bile bütün isminlerini bilirken biz niye ülkemizde yaptığımız bir organizasyon da 2 kelime de olsa türkçe birşeyler kullanamıyoruz anlamış değilim.

Bu organizasyonlar ülke tanıtımı için çok önemli şeyler tamam türkçe öğret demiyorum ama 1-2 tane türkçe kelime serpiştirip daha samimi olsak olmuyor mu?
ee işte allahın japonu almanı 45te sıfırı görüyor yerle bir halkı harap olmuş sanayisi çökmüş bir halde. ikisi de 55 yıl sonra dünyanın en büyük güçleri arasında tekrar. bir de bize bak, 87 yıl önce sıfırdık, hala sıfırız.

tabii isimlerin ingilizce olmasıyla ne alakası var derseniz, tartışılır.
Sosyal ağlarda paylaş

kombine biletler çıkmış turnuva için. zone 5 almayı dusunuorm istanbul grubu için ve finaller opsionu için. çok mu rezil bi yer olur zone 5 yoksa her turlu zevkini alır mıyız acaba?? 70tl istanbul grubu zone 5, 110tl finaller opsiyonu. toplamda 180tl gayet makul bi fiyata gelio ama zevkini alır mıyız zone 5'ten onu bilmiyorum. bi fikri olan var mı acaba??
Sosyal ağlarda paylaş

ben dün bi çılgınlık yapıp istanbul grup paketi aldım zone 1'den inş pişman olmam(ben aldıktan 2saat sonra bitti o biletlerde) 5maç amerika hiç yoktan.ama zone 1 saha içi gibi değil 100lü koltuklardan sanırım saha içi kısımda sadece bir yer var diğer yerler direk press'e ayrılmış durumda inşallah bir düzenleme yaparlar turnuvaya doğru :P birde numaralandırma olmadığı için çaprazda oturma ihtimali bile var,büyük riske girdim yani bakalım artık beklicez 160gün
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
evet ilk buyuk fire geldi abd'den. lebron cok buyuk ihtimalle turnuvada oynamicam diye açıklama yapmıs dunku mactan sora. nedenide cok yoğun bir yaz yaşicak olmasıymıs. ADAM FİLM ÇEKİCEM DİYO LAN. YA BİGİT LEBRON YA BİGİT YA.

http://sports.espn.go.com/nba/news/story?id=5045012
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...