Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yandım anam

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

bi gün ağzımı açıcam bi kaç kişinin sülalecek kulakları çınlayacak.
artık kulak zarları ne kadar dayanıklıdır bilemem orasını.
küfür arşivim baya geniş çünki.

Nolur yap ya. Bulusmalardan birine geleyim cik karsimda yap ama bunu.

Seninle ilgili tek postu ben atmisim. O da gayet iyi niyetli. Yani anana bacina sovulmemis, hakaret edilmemis, laf sokulmamis. Video'yu ac, yanina fotograflarini ac, benziyor mu benzemiyor mu suratin bir bak.

Var gercekten bir kuyruk acin ama anlamis degilim. Oturup eski post'lari karistirip bakayim diyorum da isim gucum var ugrasamiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

kermit said:

bi gün ağzımı açıcam bi kaç kişinin sülalecek kulakları çınlayacak.
artık kulak zarları ne kadar dayanıklıdır bilemem orasını.
küfür arşivim baya geniş çünki.

Nolur yap ya. Bulusmalardan birine geleyim cik karsimda yap ama bunu.

Seninle ilgili tek postu ben atmisim. O da gayet iyi niyetli. Yani anana bacina sovulmemis, hakaret edilmemis, laf sokulmamis. Video'yu ac, yanina fotograflarini ac, benziyor mu benzemiyor mu suratin bir bak.

Var gercekten bir kuyruk acin ama anlamis degilim. Oturup eski post'lari karistirip bakayim diyorum da isim gucum var ugrasamiyorum.

Açıkcası bende bişi dicektim ama gece geç saatti. Sonuçta video daki bir insan, sende bir insansın. Video nun ilk saniyelerindeki bir açıdan attığın fotoğraflardaki haline benzettim, gayet iyi niyetli bir yorumdu. Herhangi bir şekilde sana karşı, aşağılayıcı bir şeyde yoktu. Ha senin zoruna gittiyse, hoşuna gitmediyse ben özürümü dilerim ama buraya gelipte böle tehdit eder gibi konuşmayı yakıştıramadım açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...