Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.3 Death Knight Dps Sorunsalı

scorch

Öne çıkan mesajlar

Şu an en sağlam dps spec unholy yalnız. Blood'la unholy'yi geçmek için çok abartı arpen gear toplamak gerekiyor.

Özellikle trash'ta ve addleri olan bosslarda, unholy bıraktım DK'nın diğer speclerini bütün classlara ağır fark atıyor.

Tabi şunu da kabul etmek gerek, unholy herkesin oynayacağı bir spec değil, çok ağır bir rotasyonu var. Şahsen benim gibi mage'e alışmış adam her raidden sonra 2 gün bilek ağrısı çekebiliyor :D.
Sosyal ağlarda paylaş

facesmasher = win ve bana sorarsan unholy rotation u inanılmaz kolay frost dualwield den sonra laylaylom dps yapabiliosun sadece düzene oturtmak iyi en son rotasyonun 1-bloodstrike 2-deathcoil ile bitio işte sonrasında zaten SS icin CDlerin fln dolmuş oluo patır patır yardırıosun yine kısa bi rotasyonu vardı sanırım EJ de vardır

PS+IT+BS+BS+SS+DC+DC+SS gibi bişidi sanki uydurdum biraz :P
Sosyal ağlarda paylaş

Hp %3 bu arada, nerfi unutmusum. Ama iyi tabi yine.

Ayrıca frost proc takibi nedeniyle bayık cidden. Aman Rime kaçmasın, Killing Machine heba olmasın derken encounterın tadını alamıyorsunuz. :P

Unholy gayet zevkli. Hele thrash'de resmen yargılıyor.
Ve bence %13 spell damage buff'ı diğer classlara göre daha verimli (Tek tus ile tüm hedeflere sıçratıyorsunuz debuff'ı)

10 Man Marrowgar trashında 7k'ya yakın çıktı ki 232 level gearla falan. WTB Multiple Target Boss Combat!
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben cozemedım öyle bi problem varki bende anlatamam. ne kadar gerekli item varsa mesela triumph ile alınan itemlerde falan hepsinde hit rating veriyo. ashen e friendly olupta alınan yüzükte de hit rating var zaten dps str itemi yok tank itemi var eşşeğiz ya biz illa tank olmak zorundaymışız gibi herifler dalga geçiyo resmen. ondua aldık hit rating var. ee napıcam ben anlamadım. crit rating %35 de kaldı hit rating 550. bunu düşürücemde nası düşürücem bütün itemler bana gerekli. karakter canı sıkıldımı crit vuruyo istemedimi vurmuyo charı silicek duruma geldım artık ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız şöyle bir sorun(!) keşfettim sanki,recount'a bakınca scourge strike dmg'i 2. sırada(hep 1. di 2 hafta önce) ama crit yüzdesi %26-27 lerde fakat %20 crit talentlardan ve %35 de kendi critim varken böyle düşük bir rakam niye?Sadece ben değil,raiddeki diğer dk da aynı sorundan muzdarip.Bir yerlerde scourge strike nerfi gibi birşeyler okumuştum 3.3 den sonra ama bilen biri var mıdır? Resmen şaka gibi vuruyor scourge strike.
Sosyal ağlarda paylaş

ensidianın sitesinde tank dk + dps dk guide ları var oldukca güzeller kullanıcaınız gemlere kadar ki sadece str dps de
depese
tank
rotasyonlar fln da var ayrıca
DK dps yapamıo die bişi yok ICC25 i dün 3 boss + full trash Unholy dk 1. bitirdi bitek gemide 1. diildi sanırım o da anlasılabilir eyv adam %80 245 ama raidin kalanıda öle

SS hakkında cp

Scourge Strike The new SS has nothing in common with the old one, the only change to it is that it's better nowadays. The way SS works is that the initial hit deals physical damage, based on all talents, stats, buffs and debuffs. This physical hit triggers the shadow portion of SS, which is based on the amount of physical damage. So if you crit with the physical portion, the shadow part will deal much more damage, but this shadow portion can't crit seperately anymore. Prior to the SS nerf you were able to see some extreme numbers, 30k (combined crits) in raid situations or even more than 150k on Twins. Of course the shadow part won't hit for much if your physical part doesn't crit, but nevertheless this buff to SS clearly makes up for so much DPS that this one change only pushed Unholy DKs to a good single target DPS class, if played right. Due to SS being physical to some degree and relying on crits on the physical part you'll want to prioritize your gear. In terms of stats it's Str > ArP > Crit > Haste > Agi with Icecrown gear (Hit and Expertise caps are more important than Str and ArP though). Crit is so good that even with a 4 Str socket bonus on a yellow socket you should use a 10 Str/10 Crit gem over a 20 Str gem. Note that due to the nerf to SS Unholy DKs should use 23 Haste as their cloak enchant once more.

Sosyal ağlarda paylaş

Physical

Scourge Strike 2010794 9.0 % 239 2199.1 525593 282 5236.9 1476797 4 2101.0 8404 - - - 304 1 3 0.8 %

Shadow

Scourge Strike 1746314 7.8 % 461 3788.1 1746314 - - - - - 99101

bak burada ss nin 2 farklı hiti var altı cizili yer average dmg , özetle shadow partı daha cok vuruo gözükse bile bu tamami ile physical crit ile alakalı bişi ;p biraz cetrefelli anlatması zor bişi de yinede belirtiim dedim cok kişi bu konuda kafası karışıo shadow dmg "critlemez" AMA physical kısım critlerse , verdiği shadow dmg "artar".
Sosyal ağlarda paylaş

zaten dk dps yapamıyo diye bişi söz konusu değil. aoe damage de isterse mage gelsın her türlü dk yer onu dps de. bahsedilen konu o değil. eğer crit chance in yeterli değilse ve üzerindeki itemler ne kadar 245 olursa olsun gs 7 k falan hiç farketmez. gs 4500 olsun ama crit chance in %40 ın üstnde hatta %50 lere vurucak şekilde olursa zaten o karakter abarır yani öyle böyle bi dps görülmez. her şekilde vuruyo ya. illa rotation durumuda yok. ne vurursa vursun şakada şukada kritler havada uçuşuyo. ben 4100 ap %35 crit chance ile şu anda boss fightlarda (üzerimde hayvan gibi hit rating var) 6k görebiliyorum maximum. o hit ratingi düşürüp hit rating i düşürücem ve crit chance ile exper e abanıcam o dps çok rahat 8 k ya vurucak.

benden şimdiden tavsiye dk kasan arkadaşlara yada dps problemi olan arkadaşlara. hit ratinginizi max 220 - 250 lerde tutun crit chance ile exper abanın. ne kadar iyi exper & crit o kadar saglam dps.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...