Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyungezer vs. Level

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Birkaç saat önce arkadaş msn den yolladı da okumaya başlamıştım. Yıllar boyunca Level aldım, yıllardır da oyun dergisi almıyorum. İlk çıktığında ve birkaç kere güzel oyun verdiğini gördüğümde birkaç kez oyungezer bir kez level almışlığım var arada.

Şu yazıları okuduktan sonra level'dan ve fırattan tiksinmeyen yoktur heralde. Böyle çirkef olunmaz ki. Aradaki kalite farkı üsluplarda bile kendini belli ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

Level'in dağıtım ağı çok iyi. Çünkü doğanın dergisi. Bir de bedava oyun veriyor. İçerik olarak bence OGZ ezer geçerus, hem de sohbet muhabet olarak. Bir de şu var, Level'de olsun olsun 3 4 adam olsun. OGZ'de nerden bakarsan bak bir 10 12 kişi var.

Aynen böyle durum. Level avantajını dağıtım, daha uzak yerlere ulaşabilme gücünden ve reklamdan kazanıyor. Ayrıca en büyük etken de ismi. O derginin esas sahibi olan şimdiki Oyungezer ekibinin çabasıyla yılların birikimiyle oluşmuş bir isim, marka var. Level'da ve hala sattırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:

Level'in dağıtım ağı çok iyi. Çünkü doğanın dergisi. Bir de bedava oyun veriyor. İçerik olarak bence OGZ ezer geçerus, hem de sohbet muhabet olarak. Bir de şu var, Level'de olsun olsun 3 4 adam olsun. OGZ'de nerden bakarsan bak bir 10 12 kişi var.

yazarlara bağlı aslında o konu, değişiyo bence.
Sosyal ağlarda paylaş

OGZ'deki Sinan Akkol ve Tuğbek, Gameshow'dan sonra oyun dergisi kimliğini ayakta tutan kişiler. Bu adamlar Türkçe oyun ve orijinal oyun gibi en büyük 2 kavramı da hep savundular. Afedersiniz, Fırat bu adamların elinde büyümüştür bence. Ayrıca OGZ, Doğan'ın esiri olmamak için çıktı Level'den bu da gayet açık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...