Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

buda mı gelcekti başımıza?

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

songoku güzel konuşmuş bence de.
+1 çakıyorum.

(edit) bir de linkte yazılanlar kısaca şu: Türkiye'de insanlar "satanist" olmak için değil, sırf imaj olsun diye satanist oluyor. Oysa satanist olmak bir inanç olayıdır, metal müzik dinleyip siyah tşört giymek bir imajdır, satanistim demek ise özentiliktir..
bilmiyorum yani ordan çıkardığım sonuç bu (fizban da bunu söylemiş sanırım...). ziyaretçi defterine bakmadım zaten..[signature][hline]pc and comic geek

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 13 Temmuz 2004 03:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fizban, edi, songoku +1

aslında deliler gibi tepki almayacak olsam bişiylerle öyle bir dalga geçerdim ki.. nese şindilik susayım[signature][hline]Question: How many C++ programmers does it take to change a light bulb?

Answer: You're still thinking procedurally! A properly designed light bulb object would inherit a change method from a generic light bulb class!
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca arkadaşlar ana nedeni bilgi paylaşımı olan bir forum da neden sadece saçmalıyorsun gibi bir mesaj atıp saçmalama nedenimi yazmadığını çok merak ediyorum Sensible'ın.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 13 Temmuz 2004 20:36 tarihinde demiş ki:
Çünkü burası Türkiye o dediklerin Müslüman bir ülkede üstelik Türkiye'de geçerli olamaz. Doğrusu o olabilir ama dediğim gibi burası Türkiye.

Yapma ya? Türkiye laik demokratik hukuk devletidir, nüfusun çoğunluğunun müslüman olması hiç bir şeyi değiştirmez.

ha diyorsan ki, ben satanistin inancıyla dalgamı geçerim, (eğer varsa kanuna aykırı konuları dışında tutuorum) ben de semavi addedilen 3 dinle de eşşekler gibi dalgamı geçer bütün inananların rencide eder, saygısızlığın dibine vururum.

Türkiye toprakları üzerinde bir çok din birbirine saygısını kaybetmeden yüz yıllarca yaşadı, ve biz farklılıklarımızla, kültür mozağimizle güçlüyüz, "Burası Türkiye! biz müslümanız" tavırları olmaz olamaz![signature][hline]Question: How many C++ programmers does it take to change a light bulb?

Answer: You're still thinking procedurally! A properly designed light bulb object would inherit a change method from a generic light bulb class!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rahan, 14 Temmuz 2004 03:17 tarihinde demiş ki:
Yapma ya? Türkiye laik demokratik hukuk devletidir, nüfusun çoğunluğunun müslüman olması hiç bir şeyi değiştirmez.

ha diyorsan ki, ben satanistin inancıyla dalgamı geçerim, (eğer varsa kanuna aykırı konuları dışında tutuorum) ben de semavi addedilen 3 dinle de eşşekler gibi dalgamı geçer bütün inananların rencide eder, saygısızlığın dibine vururum.

Türkiye toprakları üzerinde bir çok din birbirine saygısını kaybetmeden yüz yıllarca yaşadı, ve biz farklılıklarımızla, kültür mozağimizle güçlüyüz, "Burası Türkiye! biz müslümanız" tavırları olmaz olamaz!

Bu yazdıkların,satanizm bir din olsa belki geçerli olabilirdi fakat satanizm diye bir din yok sorunda burada... Hani kitap? Resmi olarak kabul edilmiş birşey de değil. Birde şu var ki senin veya benim düşüncelerimde hiçbirşeyi değiştirmez. Ülkenin çoğunluğu satanizme saygı duymaz,satanistlere saygı duymaz ve bu böyle kalacaktır. Türkiye'de insan hakları bir yere kadar... Ve ben,aslı olmayan bir din uydurup puta tapar gibi buna tapan gerizekalı topluluğuyla istediğim gibi dalgamı da geçerim.[signature][hline]Flamorph
Technology Blaster
City of Heroes Justice Server
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 14 Temmuz 2004 05:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ok. özel mesajdan devam edelim daha rahat olur benim açımdan.[signature][hline]Question: How many C++ programmers does it take to change a light bulb?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...