Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

buda mı gelcekti başımıza?

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

umarı mdaha önce yayınlanmamıştır

http://turksatanistler.birligi.com/[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya

martılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Daha önceden gördüğüm bir siteydi Ziyaretçi defterindeki felsefik yazılar çok etkilemişti beni heh.[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...This is the only way KILL HIM
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel yapılmış benim fikrimce
ortalıkda dolaşan asalım keselim kedide keseriz biz satanistiz
siyah giyeriz , metal dinleriz laflarından uzak durulmuş.

her ne kadar hoşlanıp hoşlanmamak sizin elinizde olsada
gerçek manada Satan ve emirlerinin yazdığı bir site...

Okumadan tipik medya gibi böhöööö statn bunlar gibi katil bunlar gibi tepkiler vermeyin bence :=)

PS: Alakam yoktur adamlarla , yada düşünceleri ile ama sonucta dogrusunu yazmış olduklarını belirtmek istedim[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

Yup gözlerini açarda medya oyuncağı olmakdan vazgeçersen ,
neyin doğru ,neyin yanlış olduğunu anlıycak yaşa girdiğinden , bu konuları araştırırsın.

O zaman bu sitede yazanların , ortalıkdaki dolaşanlar yanında ne kadar gerçeği yansıttığınıda anlarsın...[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 08 Temmuz 2004 18:46 tarihinde demiş ki:
özentilik...

bencede ozentilik be hic yakıstıramadım gerekli acıklama verilebilirdi iste satanistler boyledir buna inanırlar bunu yaparlar diye ama satanistler birligi olarak acılmıs bir site bence cok yanlıs..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...