Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harry Potter and The Deathly Hollows

progamer

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

7'nin adult ve çocuk versyonları olması kötüydü. TR'ye çocuk versyonu çevrilmesi dha da kötüydü. Filmin o versyona çekilmesini hadi normal karşılıyorum. Ama 7 bence en iyisiydi..

nası yani FARKI MI VAR?? ben sadece kapaklar farklı sanıyordum, ingilizcesini okudum ama özel olarak söylemeyince adult versiyonunu getirtmiyorlarmış vs. şimdi gidip adult versiyonunu mu bulmam lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

sayfa sayısı bile farklı. ben amazondan sipariş vermiştim daha çıkmadan önce adult istemiştim özellikle, onu yolladılar çıktığında..

mahvettin beni şu lafınla ya :) ama ama..kitapçı bana sadece kapağı farklı önemli değil demişti. üstelik çocuk kitabında da sonunda Mrs weasley Bitch! diyodu, hani sansürlü falan olsa onun çıkması gerekmez mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kaç soru

Kitabı okumadım öncelikle onu söyleyim.Sadece filmi izledim.
1. bunlar şimdi kılıcı ararken nasıl oldu da geyik büyüsü geldi sonra gölün altına girerek orda kılıcı oluşturdu ve bu büyüyü de ron mu yaptı? Ne alaka?
2.Dambıldor hep o yapılmış en iyi asayı mı taşıyodu yanında, onun muydu yani?
3.animasyonda yani 3 kardeş hikayesine göre 1. kardeş istememiş miydi o en güçlü asayı? O zaman dambıldorda olması ne alaka? Yoksa o kardeşin kendisi mi dambıldor?

Eğer tüm bu sorular kitabın tamamında cevaplanıyorsa fakat filmin part1'inde gösterilmediyse, spolier vermeyin şimdiden lütfen :) Yani part2'yi bozmuyacak şekilde cevaplarsanız sevinirim(kitabı okyuanlar).

Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Binbir türlü hikaye ekleyebilir kadın şuna istese. Ama bir 5-10 sene bekleriz muhtemelen. Şuan başka bir seri yazıyor diye biliyorum. O tutmazsa, kadın şöhretten uzaklaşırsa geri almak için yazar sdfs.

ben duymadım hiç başka bir seri yazdığını. nerden duydun? yine fantastik miymiş, artık murder mystery yazıcam falan dediğini duymuştum en son.

edit: yalnız kitabı okumadan filmleri anlamak çok zor bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...