Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Once Upon a Time in America 11/07/2004 Pazar günü TRT1 de

MrMedia

Öne çıkan mesajlar

Once Upon a Time in America (Bir zamanlar Amerikada) Pazar günü TRT 1 de gösterilicek, Robert de Niro oynuyor gerçekten güzel bir film, İzlemek isteyenlere duyurulur

Yönetmen: Sergio Leone

Filmin Konusu:
David "Noodles" Aaronson ve arkadaşları 20'lerin New York'un da beraber büyümüşlerdir. 30'larda gangster dünyasında fırtına gibi esen sıkı dostlar zamanla dağılırlar. Fakat 60'ların sonunda Aaronson New York'a geri dönecek ve geçmişiyle yüzleşecektir.

Birlikte büyüyen bir grup Yahudi arkadaşın, gangster dünyasına adım atmasıyla geçirdiği aşamaları ve sonrasını konu edinen film, Spagetti Western'lerle ünlü Sergio Leone'nin çoğu İtalyan bir ekiple, bir çok sahnesini Avrupa'da çektiği bir yapım. Hollywood'un yazılı olmayan kurallarının işlemediği, ahlak muhasebesi ve dersler içermeyen, duygusal olabildiği kadar sert de olabilen bir film. Nihayetinde unutulmaz müzikleri ve Robert de Niro'lu kadrosuyla da çoktan klasikler arasında yerini almış durumda.

Kaynak: Beyazperde.com[signature][hline]I Love Lıv Tyler (Aşkım Liv için)
BedaXa.Com
IpAdresimNe.Com
Matrix Code System

Sosyal ağlarda paylaş

galiba 21:30'da başladı. angel'a öylesine bakarken bu filmin başını kaçırdığıma inanamıyorum.. :hmm:

güzel filmdi ama sergio leone deyince for a few dollars more anlıyorum ben.. :) fakat yine de gördüm ki the godfather'ı o da çevirebilirmiş.. (zaten ona teklif götürülmüş ilk, bilmeyenlere ithafen)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

kesip biçti TRT doğal olarak
tabi 12den sonra bile verse yine de kesmeleri gerekebilirdi ama yine de orjinali gibi izlenmiyor filmler trt'de niyeyse
230 dakkalık film 12'de bitti bi ton da reklam ıvır zıvır girmesi cabası[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ben de aynı şeyi abime filmi söylerken yaptım, leone hastası olduğu halde izlememiş olabilir banderas oynuyor diye.. :)

we rule fizboz..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...