Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabit bir class ile oynamak...

Madnex

Öne çıkan mesajlar

kopernik said:

ya böle kararsızsan her classtan kasmış 80lemiş bi acc al seni lvling baymış bu kdr sık char değiştiriosan al temizinden bi acc bi gün biriyle oyna diğer gün öbürüyle

Şu da en büyük yalan. Aynı süre zarfında yalnızca bir karakterle oynayabiliyor bir oyuncu. Belki pvp için bu pek de geçerli değil ama raid olayında aksi pek mümkün değil. Hani hem druidimle hem warriorumla voa yaptığım hafta sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
Sosyal ağlarda paylaş

abi en azından birinde karar kılıp o charla devam etmesi daha muhtemel öbür türlü sıkılıp 0dan 80leyemiceğine göre yoksa her biriyle raid yap demiorm en azından kafası rahat olur ha onu denedim olmadı gibisinden bilmem anlatabildim mi yoksa bnde tek charla oynayan adamım 2-3 tanesiyle oynayanı aklım almıo açıkçası
Sosyal ağlarda paylaş

surekli char degsitiren adamlar asiri yuk oluyor guildlerine

hunterim var giydirin
yok baydi warrior olcam ben giuydirin
yok baydi buda mage olcam ben giydirin

hicbi classida tam potansiyelinde oyniyamiyor

ben gecen sene ayni anda 2 char oynamaya kastim kafayi usutuyordum surekli online olmama ragmen
refleksin getirdigi avantaj kalkiyor atiyorum en basiti biyerdne duserken hutnerimdayken bubble acmak icin debeleniyordum

simdi bunu baska yerde yapinca cok daha aci oluyor etkileri, bir zaman sonra refleksden hariket kasmamaya cabaliyorsunuz bu frende potansiyelinizin icine ediyor

ayni anda birsuru classin durumunu takip edememek ise apayri, eskiden olsa sorun olmazdida her patchde sil bastan rotasyon regem vs ye dondugunden oyun birsuru karakterle oynamak asiri yalan bir is
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

hunterim var giydirin

katılmıyorum buna, zaten guild adamı isterse giydirir isterse giydirmez, kimse kimsenin uşağı değil oyunda, ben 2 (yeri geldi 3) ayrı charda dps ve tanklık yaptım son 3 ayda, yükten öte yararlı bile oldum
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de katılmıyorum, hangi guilde girdiysem adamlara bu bu bu classlarım var hangisiyle, hangi spec geleyim diye sordum. Ne lazımsa onu istediler. 7-8 aydan fazla resto shaman oynadım, bir kere bile ulan bütün shamanlar spec rotasyonu yapıyor ben niye yapmıyorum diye isyan etmedim.

Zaten hardcore guildler peşinen söylüyor seni şu classta şu spec için alıyoruz, diğer spotlar dolu sıkılırım dersen baştan almayalım diye. Kaldı ki hangi dkp yeter bütün charları giydirmeye :p
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Viktor said:

hunterim var giydirin

katılmıyorum buna, zaten guild adamı isterse giydirir isterse giydirmez, kimse kimsenin uşağı değil oyunda, ben 2 (yeri geldi 3) ayrı charda dps ve tanklık yaptım son 3 ayda, yükten öte yararlı bile oldum

isterse giydirir isterse giydirmez yokta ses cikarip cikarmamakla ilgili

casual guildlerde daha kotu oluyor bu

adamin surekli oyandigi her raide getirdigi maini oluyor seni ncanin o gun rogue oynamak istiyro geliyorsu nraide diger rogue la ayni itema roll atip aliyorsun sonra rogue dan bayiyorsun baska chara geciyorsun lootunu aldigin adam mal gibi kaliyor "baydim rogue dan" diyince

millet seni sevdiginden yuzune soylemiyorduda arkadan cok agliyorlardi benden duymus olma :P

let the drama commence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...