Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adult Japon Roleplay ve Adventure Oyunu

Havlu

Öne çıkan mesajlar

Havlu said:

@aluriel
hayir, alakaniz olmadigi konulara burnunuzu sokmayin sonu kotu biter diyorum

Hoydarinna nin narin ninaninanaaayyyy :)

Benim bildiğim bu tarz oyun yok, genelde bu tür oyunlarla ilgim yok, japon kültürünü de pek sevmem. O yüzden yardımcı olamayacağım. Ama bu agresif ergen havalarıyla yardım edebilecek insanların da çok fazla yardım etmek isteyeceklerini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

azıp azıp allahın japon anime oyununa ağız suyu akıtıyosun, sonra burda millete adam olun kötü olacak çekiyorsun.

terbiyesizlik budur iste, baska bisey degil. insanlar bize mal desin, abaza desin, sonra biz agresif ergen tribiyle yardim aramaya calisiyor olalim. hey allahim ya
Sosyal ağlarda paylaş

E böyle dikkat çekici bir konu açarsan zaten baştan handikaplı başlıyosun maratona. Üstüne ilk mesajından itibaren sağa sola saldırmışsın. Onların yaptığı da doğru demiyorum ama ortada hakaret yokken bile sağa sola saldırmışsın ciddi cevap vermiyo insanlar diye. E haliyle de insanlar üzerine gitmiş. Kızan birini daha çok kızdırmak her zaman eğlencelidir. Ki herhangi bir tartışma alanına konu açarken de herkesin her türlü cevabı verebileceğine de hazır olman gerekiyor. Tutup da istemediğin mesaj gelince (ki böyle bir konu açarsan gelecek) atar yaparsan işler de büyür.
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi, benim kizdigimi nereden biliyorsun :) belki karsi tarafi flameletip banlatmaya calisiyorum sirf konumu baltaliyor diye? heheh

onu gectim zaten hentailere boyle yorum yapan adamlari ciddiye almak buyuk aptalliktir. aptalla aptal olunmaz yani en temelde o yuzden hala cevap bekliyorum ben ciddi olarak bi yerlerden
Sosyal ağlarda paylaş

Havlu said:

Buyse said:

azıp azıp allahın japon anime oyununa ağız suyu akıtıyosun, sonra burda millete adam olun kötü olacak çekiyorsun.

terbiyesizlik budur iste, baska bisey degil. insanlar bize mal desin, abaza desin, sonra biz agresif ergen tribiyle yardim aramaya calisiyor olalim. hey allahim ya

e abazasın zaten?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...