Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Saboteur

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

• Admin
dasa oyunun 1.03 patchi filan var istiyorsan onu bir dene
bende bazen araçlar çıldırıyor halay çekermiş gibi saltolar atıyor ama onun dışında bir sorun yok,duel core ve ustu işlemcisi olanlarda hız sorunu cıkabiliyor bunuda aşmanın yöntemi task managerdan oyun exesini bulup set affinity yapıyorsunuz,gelen ekrandan cpu 3 ve 4 ü kapıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

1,03 ü aldım.. hallettim. bitirdim..

bu arada çizgisel oyunlar + cpu karakteri yükü için öehh diyorum yine. uçaklı bölümde en makul yol arkadan tepden inip denizden yüzüp fabrikanın olduğu tepeye gizlice çıkmak.. ama yanımızdaki salak kız suya girmiyor..

hmmm

oyunun çizgisel yapısı ne yaptırtıyor.. yanımıza salak kızı verip binbir asker arasından geçirttiriyor.. tamam tamam.. dert değil keza araçlar kolay kolay patlamıyorlar.. ama niye bu saçmalıklar arkadaşım?

o kızın luc öldükten sonra ki hiçbir konuşmasını da sonuna kadar dinleyemedim bayıklıktan. bastım entera geçtim.. gerçi oyunun çoğunda öle yaptım hani.
-ama bizler! luc öldükten sonra açan sevgi çiçekleri olabilecek miyiz? onların bir lideri yok artık.. kardelenler soğukta donacaklar ühühühü
+ben.. ben kardelenlerin soğukta açmasını sağlayacak lidere bakıyorum aptal mavi gözlü kız.. (adını hatırlamıyorum) bence sen lider olmalısın

geyiklerini görünce basıverdim paso entera..

kalan gri yerlerdeki nazi hakimiyeti oynadıkça, yan görevlerle bitiyor mu?

şimdi hatırladım kızın sadece kolyesi maviydi galiba..
Sosyal ağlarda paylaş

Baktim final patch cikacagi yok oyunu kurdum patch yukledim oynadim biraz. Oyun bu haliyle bug fest, onumde giden araba yer yarilip icine giriyor, yanindan gectigim tanklar kendiliginden patliyor. Fazla dayanamadim sildim.
Ama atmosfer harika, oynadigimiz karakteri (Sean) sevdim *no homo* I'm fuckin' Irish deyisine bayildim.

Ama efsane bir oyun olabilecekken epic fail olup cikmis. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...