Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi e-posta servisini kullanıyorsunuz?

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

bildiğim bütün email hesaplarım spam reklam bombardımanı altında, yoruldum artık. bi de artık microsoft ve google'dan biraz saklayayım kendimi, bu kadar tanımasınlar beni, gördüğüm reklamlar bu kadar da kişiye özel olmasın istiyorum. en azından sadece özel işler için kullanılacak mail hesabı arayışındayım, sanırım böyle bişey için aylık bikaç dolar ödemek gerekecek, yoksa müşteri değil ürün oluyoruz yine. var mı öneriniz? protonmail ve gmx'i buldum, biri isviçre biri almanya menşeili. bilemedim, ikisine de çok da güvenemedim. mullvad'ın email versiyonu bişeyler var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Zoho kullanıyorum. Masaüstünde webapp ile, telefonda active sync var.

Ücreti çok uygun, yıllık €8. Özellikleri, filtrelemeleri filan da güzel. Webapp da iyi, farklı e-postaları da açabiliyor, webapp'ı gmail, outlook ve istanbul barasu e-posta adresileri için de client olarak kullanıyorum.

[email protected] ile kullanıyorum, @zoho.com diye değil. Öneririm size de adsoyad.com.tr almanızı. Firmaya bağlı kalmıyorsunuz, yıllardır bir sürü firma değiştirdim. En memnun kaldığım direk Microsoft Exchange Online (Plan 1) olmuştu ama Microsoft garip bir şekilde kredi kartımdan para çekmeyi bıraktı, support da sorunu çözemedi. Zoho bulduğum en iyilerden tam himzet olarak (e-posta, takvim, kişiler, notlar, görevler; hepsi active sync)

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE, 15.11.2023 10:50 tarihinde dedi ki:

Zoho kullanıyorum. Masaüstünde webapp ile, telefonda active sync var.

Ücreti çok uygun, yıllık €8. Özellikleri, filtrelemeleri filan da güzel. Webapp da iyi, farklı e-postaları da açabiliyor, webapp'ı gmail, outlook ve istanbul barasu e-posta adresileri için de client olarak kullanıyorum.

[email protected] ile kullanıyorum, @zoho.com diye değil. Öneririm size de adsoyad.com.tr almanızı. Firmaya bağlı kalmıyorsunuz, yıllardır bir sürü firma değiştirdim. En memnun kaldığım direk Microsoft Exchange Online (Plan 1) olmuştu ama Microsoft garip bir şekilde kredi kartımdan para çekmeyi bıraktı, support da sorunu çözemedi. Zoho bulduğum en iyilerden tam himzet olarak (e-posta, takvim, kişiler, notlar, görevler; hepsi active sync)

[email protected] genel olarak nası alınıyo ya? bilale anlatır gibi anlatabilir misin? gmx'in aylık 1-3 euroya domain servisi varmış, öyle bir yerden alıp bunu kendi email servisiyle mi bağlıyoruz sonra? zoho'ya da baktım çözemedim, biraz daha bakayım. teknoloji ne zor bişi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...