Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

söyleyemedim

HaciYatmaz

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

sen söylemedinde
birsi gelip söylemeden ben söyliycem, senin yapıtğın hataya biz düşmeyelim.
akşam simidi gibi çıtır çıtır.

söyle elini çabuk tut hatta

hani
içimde kalacağına dışarı çıksın mert olsun diye bi söz var ya doğruymuş bu

söyleseydim belki sonuç olumsuz olsaydı daha çabuk umudu kesebilirdim diye düşünüyorum. şimdi söylemeyediğimden "belki olumlu cevap" alacaktım düşüncesi daha çok çıldırtıyo
Sosyal ağlarda paylaş

lisede ben de boyleydim. Bi gun bi baktim etrafimda cok kiz arkadas var ve acikcasi bu kadarin yeterli oldugunu dusundum, arkasindan cesareti toplayip ilk hoslandigim kiza aktif yazip acilmistim, karsilik gelmisti, o gunden beri red veya kabul sallamadan hislerime gore hareket ediyorum, cok faydasini gordum, bir suru gereksiz dramdan kurtardi beni.

tavsiye ederim sana da.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Üff gg de bence artık başkalarına odaklan dostum!

bak darti söylemiş zaten. Kız mı kalmadı şu koca dünyada,ummadığın bir anda ummadığın biri çıkar ki karşına bir daha hatırlamazsın bile onu. Ama en azından bir ders cıkarttın kendine;

sonuç ne olursa olsun içinde kalıp içini kemirmektense dışarı vurup karşı taraf tarafından parçalanması daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla seni şöyle teselli edebilirim, ayrılık acısının yanında bu yaşadığın hiçbirşey değil kısa bir sürede unutursun. Birşeyler yaşamadığın bir insana olan duygularını unutmak çok kolay. Platonik takıldığım günleri özlüyorum o yüzden. Dolayısıyla sıkma canını, gelir geçer, senin durumun birşey değil rahat ol keyfine bak. Biri gideeeer, biri gelir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...