Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince of persia sands of time sos!

_Phoebus_

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar aranızda kesin bitiren vardır
%62deyim
kuyudan çıktım
amcaları kestim
bi odaya giriyorsunuz uçurum oda yerde kazıklar var ortada sallanan bir ip iki tane de düğme var basılacak iple önce düğmeye atlayıp sonra geri atlıyorum ama yetişemiyorum ipe ne yapam gerek:(
saolun[signature][hline]There is a difference between invisibility and invincibility...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
kas biraz yetişirsin.

oyunun 2. si (yani prince serisinin 5.si oluyor) çıkıyormuş bu arada çok daha karanlık bir hava var sslere bakın süper.[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 03 Temmuz 2004 20:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet bende anlayamadım açıkcası neresi çünkü benzeri baya yer var. valla ben %96 ya geldim ve delirdim. %96 sonrasını geçen adamda iyi sabır vardır heralde. hani duvardan duvara zıplayarak yükseğe çıkıyorsunuz ya onun tersini hatasız yapamıyordum. yani aşağı doğru inme ve %96 sildim oyunu ehe nasip değilmiş sonunu görmek[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

allahın adını verdim ulan
nasıl geçcez burayı 1 saat kastım yok
mantığım el vermiyor.
Zıplıyorum ip öbür tarafa gidiyor ipin her türlü varyasonunu denedim olmuyor.
Oyun herhalde buraya kadar???

hile mile yokmu şu bölümü geçelim yaa[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

dlh.net ten bir trainer indirmiştim oyunu bitirdikten sonra geyiğine duvarda durmadan koşma vardı çok komikti. böyle sürekli duvarda dolanıyosun falan. onu dene istersen :P
şaka maka hile kullanma yani geçemiosan bırak kalsın[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.
Sosyal ağlarda paylaş

kuma bıcagını batırıp harcamadıysan ya da henuz yapmadıysan : r ye basıp çekerek zamanı yavaşlatma olayını kullanarak geçebilirsin.
ip ten atlamadan r ye bas sonra beyaz (gümüşi regteki butana atla ve geri atladıgında ipi yakalacaktır sonra sarı olanla da aynı işi yapman gerek. amma oyalanmadan, ip sallanırken dönüp kapıya yetişmen lazım yoksa iple bir kez daha sallanırsan kapı kapanır (%62 için).[signature][hline]Show No Mercy
bir de faq araştırırsan adamlar anlatıyor olayı. (ingilizce ama )

---------------------
OUT OF THE WELL (62%)
---------------------

LEF : N/A
Sand Fields : 1

Now that you're out of the well, don't try going back in - you'll commit suicide. Absorb the Sand Field
to your right, and walk through the entrance. Keep going until you come to a huge spiked ditch. There's
a rope in the middle; jump forward and grab it. Swing to the left, Chameleon Stall on the switch. The
drawbridge barring the gate should open. Next, swing down and Clameleon Stall on the yellow switch, jump
back to the rope and make it past the gate.

Once in, grab the Sand Field to your left - after absorbing, you should have 8 Sand Tanks now. Go ahead
and you should see a complec array of traps, all the way down a ditch. Talk about trying to kill someone.
Activate the yellow lever by pulling it back all the way, a gate should open and more traps should appear.
Step on the silver switch and some platforms appear; use them to get past the traps and ditch. Time your
jump to get past the spiked ram to the platform, then run along the wall past the saw and jump, as if you
continue running that way you'll end up on some spikes. Roll underneath
the slicers to get to the gate and you're done!

Prince calls out for Farah. You hear her voice, saying "Here I am!" A fight will engage here - kill all
enemies and save. the Save Point is to your left, after the pool. Drink if you need to.

[Bu mesaj armra tarafından 05 Temmuz 2004 02:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu şimdide %93 te takıldım.
orda bi bina var kule gibi tepesi açık aşşada düğme var sarı bişey üzerine gelip kapı acıcaz ama inemiyorum zıplaya zıplaya inmemiz gerek ama olmuyor napıcaz yahuww???[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim be =)
sardımı derseniz ı ıh derim.

ama sonunda kıza yaptığı olay güzeldi bana kesinlikle böyle bi dagger lazım.
patavatsızlıklarım ve düşünmeden hareketlerim her ilişkimi (arkadaş ,sevgili) yıpratıyor =)[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...