Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

noob Steam sorusu

asfaloth

Öne çıkan mesajlar

iyi ben uyarıyım da, daha önce 2 defa %60'lardaki download durdurup yeniden başlatınca 0'a döndü. Daha geçen bir oyunu genişleme paketiyle beraber 0'ladı hiç bir şey yapmadan, 2-3 haftadır oynuyodum oyunu bir anda sildi yani. Zaten oradaki back-up seçeneği süs değil ve steam hiç sağlam bir program değil onu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ana dek sorununuzun olmaması sorun çıkmayacağını kesin olarak göstermez. Genel olarak sorun olmuyor ama dediğim gibi 2 defa update 0'landı ve harbiden yeniden başladı öyle kalan kısmı gösterme falan değil fakat bu aynı oyunu(empire total war) yüklerken oldu. Ayrıca hatalar olabileceğini göstermek için bir de örnek vereyim dedim; CoH'u adm gibi oynarken bir gün açtım ve %0 updated yazısıyla karşılaştım, genişleme paketi hariç 2,5 gb yüklemek zorund kaldım.

Bu tecrübelerim yüzünden de konuyu açan arkadaşa diyorum ki, evet pause yapılabiliyor ama gerekmedikçe yapma çünkü Steam arada saçmalayabiliyor, herhalde kendimi yeterince ifade edebilmişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

X kez pauselamışımdır, hiçbir sorun yaşamadım.

+x

fir3blad3 said:

5 gblık dosyanın 3 gb ını indirmişindir. sonra kapatıp açtığında %0 dır diyordur. o %0, kalan 2gb ın %0 ı olabilir. 1-2 sefer patch yaparken başıma gelmişti.

+1

eldar said:

steam hiç sağlam bir program değil onu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

-1. eskiden dandikti. şimdi cillop. patchmi çıkıyor? aman araştırıyım bulayım kurayım ama hangi versiyonu kurucam nası yapıcam? yook steam kendi buluyor, ruhun bile duymadan kendi kuruveriyor. oyun edindin kuruyosun bilmemne dosyası eksik diyor kurmuyor. halbuke steam kendi kaynağından mis gibi seni zilyon tane soruyla boğmadan kendi kendine kuruveriyorgayri. seviyoruz steami.

bide bağlantımız sık sık kopmasa steamden pek hoş olacak ozaman.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-1. eskiden dandikti. şimdi cillop. patchmi çıkıyor? aman araştırıyım bulayım kurayım ama hangi versiyonu kurucam nası yapıcam? yook steam kendi buluyor, ruhun bile duymadan kendi kuruveriyor. oyun edindin kuruyosun bilmemne dosyası eksik diyor kurmuyor. halbuke steam kendi kaynağından mis gibi seni zilyon tane soruyla boğmadan kendi kendine kuruveriyorgayri. seviyoruz steami.

ne bu reklam metni mi? download'u yeniden başlatma olayı öyle hiç de eskiden olmadı 4-5 hafta mı ne önce indirimden aldığım oyundan oldu. Zaten 1 yılı aşkın süredir kullandığım steamde son 2 aya kadar sorun yoktu. Daha bu hafta tf2'si silinen biri gördüm. Demek ki seyrek de olsa sorun oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...