Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ara sınav, final ilişkisi

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

vizelerden ortalamanın 20-30 puan üstünde almaya bak. finalde de çakarsın 90'ı alırsın BB BA falan. raaaad ol.

edit: ege üni yazmışsın ama kendi okuluma göre cevaplıyorum: bir halt olmaz. sonuçta notunu ya da geçmeni vize belirlemiyor, en son ortaya çıkan toplam not belirliyor. ilk vizeden 0 alsan bile sonrada iyi notlar alıp geçme şansın var.
Sosyal ağlarda paylaş

yok bi de bağıl sistem mistem, ki çan dedikleri olay olmalı. her neyse ya, 6ya kadar kasayım, sınav 9da, 11de bit, hemen odaya dön, uyu uyan mat kas, uyu uyan mat sınavına gir. odaya koş uyu uyan kütüphaneye git, sonra uyu uyan. bikaç sefer daha yatcaz kalkcaz, ankaraya gitcem sonra meeh. bezdim lan. yannız üniversiteye de öylesine gelip gidiyomuşum, hiç bişey bilmeyince bunu anladım.
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

bizde mesela 1 vize 1 final
vize %40 final %60
ne çan
ne büt
hiç bişey yok ühühü

off hayalimin üniversitesi. keşke bizde de böyle olsa.
yok cpg imiş yok assigment imiş yok lablarmış yok homeworklermiş yok proje imiş... bi ton şey var bi vize bi final üniv dediğin budur abi diğer şeylerle yine meşgul edion adamı.

bide 70 geçme notu mu olur lan!!! hastamısınız siz!!!

neyse son 2.5 saat kala data structures bakayim ben bişiler ezberleyip gireyim sınava artıkın...
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

pogodi said:

bizde mesela 1 vize 1 final
vize %40 final %60
ne çan
ne büt
hiç bişey yok ühühü

birebir aynı.
vize %40 final %60 ortalaması 50 yi geçicek
bi de final notu 50 yi geçicek
yalnız bütümüz var.
çan yok.
yaz okulu yok.

bizim de böyleydi
ama yine de 65 olması gerek her dersin ortalamasının
1.80 geçme notu yaptılar çünküm
yani ortalama 50 olunca geçmiş sayılıyosun ama aslında 3e geçememiş oluyosun sdf

senko bana moral verdin
canla başla çaışlıcam şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...