Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Evlenecek kadında bekaret vasfı bulunmalı"

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

kizini az pismis, cok pismis istemen bizi ilgilendiren bi durum degil, fekat bu sacma istegini bilimsel biseymis gibi gostermeye calisman gercekten basarisiz.

öncelikle benle güzel konuş ki altından kalkmayacağın bir lafı benden işitme.

bilimsel birşeymiş gibi göstermeye çalışmıyorum zaten bilimsel birşey. neden bilimsel olduğunuda sordunuz öğrendiniz

next!
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Yanlız neye göre bir insanın ömrü boyunca aşağı yukarı sadece bir tane başka bir insanla cinsel ilişki yaşaması barbarlık yada geri kafalılık oluyor? Cinselliğe yoracağınız kafayı bilime ilime yorsanız memlekete hayırlı bi iş yapsanız olmaz dimi

ya onu dien adam medeni olmayı önüne gelenle yatmak zannediyor işte kafa basmıyor.amerikanyada da insanlar bu konuları tartışıyor başka ülkelerde de ama siz sölerseniz barbar oluyosunuz(ben bişi sölemediğim için siz dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

aquila said:

kizini az pismis, cok pismis istemen bizi ilgilendiren bi durum degil, fekat bu sacma istegini bilimsel biseymis gibi gostermeye calisman gercekten basarisiz.

öncelikle benle güzel konuş ki altından kalkmayacağın bir lafı benden işitme.

bilimsel birşeymiş gibi göstermeye çalışmıyorum zaten bilimsel birşey. neden bilimsel olduğunuda sordunuz öğrendiniz

next!

bu laflar boyboy
hadi sana eyvalah
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

Ardeth said:

bizim lisedeki biyoloji hocasının bir lafı vardı

evlenene kadar yakaladığın şeyap, evlenceğin zaman ortada bakire kız kalmayınca ben bakire kız istiyorum diye tuttur

hocan orda yakaladığını şeyapma! demek istemiş olmasın? bakire kiz istemenin nesi kötü
yemeğin kalitesini, meyvanın tazesini isteyende yine biz insanoğlu değilmiyiz
hem taze meyva isteriz hem geneteği ile oynarız hocan onu demek istemiştir oynamayın lan geneteği ile demiştir...

yok tam olarak bu tarz isteklerde bulunan pek çok insanın bunla çelişkili davrandığını belirtmek için söylüyordu bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

dufrasne said:

altından kalkamayacağı bi laf et de banlan hadi be reis.

insanın altından kalkamayacağı ve işittiği her laf hakaret yada küfür içermiyor olabilir. mesela bir insana kendi daha evel söylediği bir cümleyi öyle bir yerde hatırlatırsın altından kalkamaz ama tabi böyle hareketleri yapmamak lazım, yazıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

RRa said:

Ardeth said:

bizim lisedeki biyoloji hocasının bir lafı vardı

evlenene kadar yakaladığın şeyap, evlenceğin zaman ortada bakire kız kalmayınca ben bakire kız istiyorum diye tuttur

hocan orda yakaladığını şeyapma! demek istemiş olmasın? bakire kiz istemenin nesi kötü
yemeğin kalitesini, meyvanın tazesini isteyende yine biz insanoğlu değilmiyiz
hem taze meyva isteriz hem geneteği ile oynarız hocan onu demek istemiştir oynamayın lan geneteği ile demiştir...

yok tam olarak bu tarz isteklerde bulunan pek çok insanın bunla çelişkili davrandığını belirtmek için söylüyordu bunu.

yakaladığınızı şayapmanız da bir sakınca yok yani? şayapmanıza razı olan karşı cinsde de problem yok? problem bakire kız istenmesinde :)

valla türkiye sizinle gurur duysun o zaman ne diyim
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Dartanian said:

Farinal said:

BEYLER KÜFÜR YOK ANAMIZ BACIMIZDA FORUMDA

Hiçbir ana bakire değildir dicem taşlanıcam asdf

MERYEM ANA NE LAN O ZAMAN

bakire olabilir ama yusufla evliydi
ama allahtan çocuk yaptı
hummm......

edit: I MEAN "GOD" !