Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gömücü müsünüz?

White Wolf

Öne çıkan mesajlar

Obsesifimdir her oyunda. Gözümün literal olarak seğirdiğini hatırlarım CS oynarken 29 kurşunla combata girmeye kalkınca.

Omurgamda hissediyorum garip bir şekilde, omurganın ortasında bir huzursuzluk baş gösteriyor, beyinciğe iletiyor, sonra R'ye basıp reload ediyorum combat ortasında kutunun arkaya geçip.

CS'de bu baya ölüme sebebiyet verirdi. Allahtan CoD'ta melee baya etkili. Şimdi biliyorum ki cüce reloadcu, ben de reloadcuyum, reloudlarken onun kutusunun arkasına koşup piçağı sokuveriyorum.

WoW'da her zaman potum vardır, asla kullanıldıgı görüşmemiştir. Pve'de "Dur lan şimdi evocation gelir zaten, birkaç tane clearcasting gelirse zaten akar." derim, gelmez.

PvP'de o potlar kullanılmaz çünkü 3-4 vs 1 değilse durum, çünkü direk "Hmm, adamı anca potla alabiliyorum o zaman.." derim içimden, kırılgan gamer egom bunu kaldıramaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

reload edince tüm şarjörü atan oyunlardan nefret ediorum

ben bayiliyorum acikcasi. bi yandan reload etme istegi geliyor xunn unki gibi, bi yandan da sarjor cope gidicek diye bi endise var. ates altinda oldugum yetmiyor gibi bir de bunu dusununce basit bi fps bi anda gerilimin sahi oluveriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Havlu said:

Dworgian said:

reload edince tüm şarjörü atan oyunlardan nefret ediorum

ben bayiliyorum acikcasi. bi yandan reload etme istegi geliyor xunn unki gibi, bi yandan da sarjor cope gidicek diye bi endise var. ates altinda oldugum yetmiyor gibi bir de bunu dusununce basit bi fps bi anda gerilimin sahi oluveriyor.

bigün kalbim teklicek hık die gidicem sora "fps ler adam öldürüo" yazcak ama gasteler. sora babanız anneniz yasaklıcak görüceksiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Vizeleri bitirdim, borderlands oynuyorum . Hunter açtım ama her silahtan 1-2şer tane var resmen. Turuncuları atmaya kıyamıyorum, morlar boynu bükük bakıyorlar resmen satılırken. 7-8 tane de class modu duruyo çantada, respeclersem işe yarar ki bunlar diyerekten. 33 slotun 20si standart dolu, <3 gömücülük..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...