Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UO ya basliyoz help :))

Zhabu

Öne çıkan mesajlar

Selamlar 2 kisi osiye baslicazda. Eski nebula oyuncusuyuz wow a sardiydik ama bayag baydik. Bi suru denemeden sonra yine uo ya donmeye karar verdik. Donmusken adam akilli bi yerde oyniyak dedik. Dolayisiyla OSI ye karar verdik. Hangi serverda baslamamiz gerektigi konusunda falan yardima ihtiyacimiz var. Ikimizde hardcore oyuncuyuz. Sadece bize bilgi acisindan (maddi degel :P; ama cok istiyosaniz hayir demem magery kascak reg parasi lazim olcak :P). PVP agirlikli oynicaz buyuk ihtimal ama oyunu o kadar ozledim ki oturup carpentry bile kasarim tahminen keh keh :P Eger grubunuza adam ariyosaniz size de katilabiliriz eger iyi niyetli muhabbet bi grubunuz varsa tabe :P Onemli olan muhabbet ortami :P Sonra sabah kadar spawnda yatariz beraber :)

Edit: Ayrica bide su classic client ve enhanced beta client( sanirim stygian abyss)arasindan hangisini kurmam gerek acaba. Suan ikisini birden kuruyorum

Edit2: Bide rica etsem Pure mage buildi verebilirmi biri pvp icin.
Sosyal ağlarda paylaş

en son nebulada oynadıysanız eğer oside öğrenmeniz gereken 60bin tane şey olucak.
en basidinden action yapmak için önce çılgınlar gibi item kasmanız gerekecek.

wow oynamışsınız, eski uoyu wowla harmanlayın az. item mitem olayları açısından tabi. öyle birşey oldu artık uo. yani eski nebulaya(sphere) göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Nasil pvp olumu simdi ? Adam kesmeye geldiydik biz ama :P Yani millet yapmasada biz gidip dalabiliyoz dimi hala, gider olmadi biz baslatiriz bolece :D

Bide bana biri Magery Built yazabilirmi. Simdilik sole bisi dusundum 100 magery 100 eva 100 medi 100 inscrip 100 resist spells. Bole iyi mi olur yada buraya necro mu eklmek gerekir. ha bide Spellweaving nedir ?:P
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim runuo serverlarda kullandığımı söyleyeyim pure mage temp:

120 eva
120 resist
120 mage
120 medi
120 wrest

ps bulamazsan ki zor tabi 120 ps bulmak, parry falan koyabilirsin. ama 110 falan bulmak kolay bildiğim kadarıyla.
necro mage yapanlarda var
heal mage yapanlar da var.

ben böyle severim ama.

item lazım tabi bunlara. lower mana cost lazım bir hayli, sonracığıma mana increase lazım, mana regen lazım. set düzmek lazım.

item olarak tokuno majorlerini kullanabilirsin. çıkarması da pek zor değildi hatırladıgım kadarıylan.
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle Europada başlama kararınız gayet doğru çünkü en iyi ping i ve en çok Türk ü bulabileceğiniz yer Europadır..
PvP yapmak istiyorsanız önce dört dörtlük itemlere ihtiyacınız var bunları satın almanın maliyetide 100m yi aşabilir , o yüzden ileride bir factiona girmenizi öneririm 100m lik itemleri 20k ya yakın bir silverla satın almanız mümkün..
Mage kasmak içinde rege ihtiyacınız yok , ihtiyacınız olan şey bir lrc set..
PvP için uygun mage templatesi ise;

120 Magery
120 Eva
120 Medi
120 Resist
100 Inscription

bunlara öncelikle kesin sahip olun , geri kalanı ise ihtiyaca bağlı olarak değişir..

Anotmy alınabilinir , spell dmg de bonusu vardır
Healing olabilir ,
isterseniz necro mage yaparsınız , Necro ve Spirit Speak alırsınız vs vs..

Ayrıca sadece Türklerden oluşan guildimiz var , gelmek istersenizde [email protected] msn im bana ulaşabilirsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

adam yeni başladım diyor sen rege ihtiyacınız yok lrc set yeter diyosun.Yeni başlamış adam LRC seti nerden bulabilir Allahaşkına soruyorum sana?

Bonjo said:

Öncelikle Europada başlama kararınız gayet doğru çünkü en iyi ping i ve en çok Türk ü bulabileceğiniz yer Europadır..
PvP yapmak istiyorsanız önce dört dörtlük itemlere ihtiyacınız var bunları satın almanın maliyetide 100m yi aşabilir , o yüzden ileride bir factiona girmenizi öneririm 100m lik itemleri 20k ya yakın bir silverla satın almanız mümkün..

120 Magery
120 Eva
120 Medi
120 Resist
100 Inscription

bunlara öncelikle kesin sahip olun , geri kalanı ise ihtiyaca bağlı olarak değişir..

Healing olabilir ,

Ayrıca sadece Türklerden oluşan guildimiz var , gelmek istersenizde [email protected] msn im bana ulaşabilirsiniz..
Sosyal ağlarda paylaş

salvation said:

adam yeni başladım diyor sen rege ihtiyacınız yok lrc set yeter diyosun.Yeni başlamış adam LRC seti nerden bulabilir Allahaşkına soruyorum sana?

Bonjo said:

120 Magery
120 Eva
120 Medi
120 Resist
100 Inscription

Healing olabilir ,

Bana pm atması yeterli , istesin lrc set değil each 70 resist , mana regenli , lmc li set vereyim , oldumu?

Ayrıca ben olmasam bile gidip brit mezarda iki skeleton kesse 30-40k ya full lrc set satılıyor vendorlarda , regle magery kassa mı daha ucuza gelir yoksa iki monster kesip bir lrc set almasımı daha ucuza gelir..runuoda regle magery kasan görmedim ben sen gördüysen ss ini al koyalım bakıp bakıp gülelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla oyun sarmadi iki gunde butun skilleri bitirdim lrc setti falamdi hepsini zate oyuna basladiktan 2saat icinde ayarladim onla kastim :) Ama oyun cok item bagimlisi olmus. Pvp Icin basladiydik kim daha cok vurur hesabi olmus. Eskiden el cabukluguna bakiyodu ondan zevkliydi simdi kim daha cok farm yapmis hesabi. Bide eski oyuncularin skill cap daha fazla oda biraz kilima gitti. Adami kesiyosun loot cikmiyo hersey insured :D Ultimanin en buyuk olayi adam kesince loot cikmasiydi oda gitmis tam wow a donmus oyun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...