Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dargath UO

Killer

Öne çıkan mesajlar

necmi said:

mage oynıyacaksan yukarıda yazdım yok eğer warrior oynayacam dersen

110-fencing
100-tactics
110-parry
100-resist
95- heal
95- anatomy
90-poi

poi kasman için sağlam bi ekonomiye ihtiyacın var 90 dan sonra hiç kasma
genelde insanlar once craft veya tamer charlarıyla item ve para kasıyor
sonra itemlerin kalitesine gore pvp charı kasıyor
yani şunu demek istiyorum spheredeki tamerla buradaki arasında çok fark var
burada tamerlar para ve item kasar sonrada o para ve itemlerini pvp charına aktarır

poisoner karakteri bu skillerle kasmak çok anlamsız bi kere posion fencera tct lazım değil. istersen eva int alıp hit lightening ya da harm silah bulup esebilirsin ama heal anatomyi 95 te bırakısan çok zorlanırsın. bence parryde almasan olur cunku fencerlar genelde magelere karşı zorlayıcıdır. karşına parryli bi warrior gelirse zaten kesmen çok zorlaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

[quote="[Odhinn]"]
1680x1050 çözünürlüğe sahibim 22" bir samsung monitörüm var. UO zaten maksimum 800x600 çözünürlük destekliyor. Yani sen 1680x1050 UO ekranını da büyütsen oyun penceresi kısmı hep 800x600 kalacaktır. Bu şekilde alışmanı öneririm, zira bir kaç senedir bu şekilde oynamak zorunda kaldığımdan zamanla ben de alıştım.

hadi ya sen benim durumumu çok iyi anlamişsindir valla ilk gördüğümde yutkundum yemin ederim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:

necmi said:

mage oynıyacaksan yukarıda yazdım yok eğer warrior oynayacam dersen

110-fencing
100-tactics
110-parry
100-resist
95- heal
95- anatomy
90-poi

poi kasman için sağlam bi ekonomiye ihtiyacın var 90 dan sonra hiç kasma
genelde insanlar once craft veya tamer charlarıyla item ve para kasıyor
sonra itemlerin kalitesine gore pvp charı kasıyor
yani şunu demek istiyorum spheredeki tamerla buradaki arasında çok fark var
burada tamerlar para ve item kasar sonrada o para ve itemlerini pvp charına aktarır

poisoner karakteri bu skillerle kasmak çok anlamsız bi kere posion fencera tct lazım değil. istersen eva int alıp hit lightening ya da harm silah bulup esebilirsin ama heal anatomyi 95 te bırakısan çok zorlanırsın. bence parryde almasan olur cunku fencerlar genelde magelere karşı zorlayıcıdır. karşına parryli bi warrior gelirse zaten kesmen çok zorlaşıyor.

sence tactic yerine poi kassam sorun olmaz mı yani? tacticin uo daki misyonu neydi onu unuttum
Sosyal ağlarda paylaş

tct dmgını arttırır ama fencer kyrss ile hiçbişekilde fingerslip vuramaz 70 ressitli adama. o yüzden normalde tct olmadan 8-9 olunca 13-14 vurursunku çok kucuk bi değişim. bunun yerine eger eva int kasıp hit lightenin %40 swing speed %20 felan bi kyrss bulursan attack speedidin de 1 snyeye yakın olacagından çok yüksek dmglar vurabilirsin kısa sürede. ama tabi attack speed yükseltmek için dexini en az bi 150ye felan çekmen lazım staminanda 180 felan civarı olursa iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Imvoid said:

Sunucu tamamiyle ML mi ? Yani mace and shield reading glasses felan hoş olurdu. ML hastasıyımdır açıkçası.

Felucca dışındaki bölgelerin şimdilik kapalı olması dışında ML'nin tüm içeriği var sunucuda. Diğer bölgeler de yakında açılırlar sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

forumlardaki yazılarını takip ettim samimi bulmadım
buzamana kadarda boyle bi owner olduğunu bilmiyordum
forumlarda biri derdini anlatmaya çalışıyor SEPHIROTH da dalgaya şarmış
adam odhinn by dedi diye adamı madara etmeye çalışmış
açıkçası SEPHIROTH un MAXSEPHIROTH olması dikkatimi çekti
ha yine şöylüyorum alıncak gücencek bişi yok zan altında bırakmayım
sadece dikkatimi çekti
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası o konu benim de oldukça dikkatimi çekti. Daha önceden öyle değildi kendisi (4-5 sene önce). Ben staff'tayken de öyle değildi. Gayet ciddi ve seviyeli biriydi. Şimdi seviyesiz diyemicem ama ciddi olduğunu da savunamam. Yalnız bazı konularda özelden konuştuğumda verdiği cevaplar foruma yazdığı formatın çok dışındaydı. Tarz değiştirmiştir belki kendisi, bilemeyeceğim. Nick'i önceden maxSephiroth'tu, şimdi SEPHIROTH. Neden bilmem..

Staff'ta genel bir ciddiyetsizlik, zaman zaman anlam verilemeyen hareketleri sergileme de gözlemlediğimi söyleyebilirim. Ama sorun olacağını sanmıyorum, edit veya başka bir şekilde. Oyunculara yakın olma çabasında olabilirler. Gerçi bu çaba ileride farklı sonuçlar doğurur, oyuncular bunu kötüye kullanmaya çalışır veya muhabbete dışardan gelen kişiler duruma soğuk bakar vb. Sonuçta o kişilere tüm oyuncuların güvenmesi, saygı göstermesi lazım. Bunun içinde önce o kişilerin davranışlarının şekli önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...