Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

A Farewell to Dragons

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

settingi baya arcanum türeviymiş 2-3 patchle şu çantadır targetingdir arayüzü düzeltseler oynanabilir olur bence.
ha dragon agele aynı anda çıkarmak çok salakça olmuş o ayrı yanına yaklaşamaz kanımca.

oyunda konuşmalar gerçekten efsane,(özetle)
A adamları döver
A: Kölemsiniz!
B: Köleniz abi!
--5 dakka sonra han da--
B: Çocuklarımı aldım geldim!!
A: ölmek mi istiyosunuz lan?
B: yok abi bırak sana katılalım!

baya düşünmüşler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

post-apo asiri overused ve fanteziden cok cok cok cok cok daha bayik, hep ayni wasteland muhabbetleri teknoloji sahibi ilkel insanlar vs vs co kfazla degistirip katabilicegin brisey yok fallout un filan ustune

Sci-Fi lazim ama, hemde cok feci lazim boyle Sci-Fi ye ac durumdayim resmen, mass effect ciktigindan beri Sci-Fi acligimi giderebildigim tek sey yeni star trek filmi oldu

star wars olsun, KOTOR hikayesi havada kaldi 2. oyunla ama bioware lucas a para kaptirmamak icin ugrasmaz heleki online oyun yaparken

ME ucleme olucak, lore guzel konsept guzel cok star trek cakmasi degil istahla bekliyorum

star craft 2 ye daha cooooooooooooooooooooooooooook var ki 3 sene surucek tam seneryoyu oynamak (faking blizz!!!!)

su star ocean ciksin bari, fantasy&sci-fi kirma setting gerci. sci fi kismi star trekden fantasy kismi dragon quest den cakma olsada idare edicez

star trek 2 gelicekmis bu arada yeni cast ile 2 seneye

cok kurak geciyor, lucas da coluk cocuga calisiyro artik clone wars ile

vampire in gelmeside imkansiz gibi bu saatten sonra, ilal sci-fi olamsin gunumuzde gecen RPG lerde cok iyi gidiyor

persona 5 kimbilir ne zaman gelicek ama :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Mortis said:

HAtta abi bırkaın insanı elfi dwarfı ejdarha oynatalım şöle Warrior ejderha mage ejderha falna party oluşturalım 4-6 tane ejderhadan şöle ekranı kaplasın bi güzel hepsi bi arada durunca gelenin geçenin ağzını kıralım.
böle sinematiklerde dünyayı nasıl yok ederiz konuşmaları geçsin questler o yönde olsun vs.

might&magic'de vardı bu. ama half-dragon gibi bir şey seçebiliyorduk.

m&m 8 de vardı. half filan değil direk ejderhayı party e alabiliyodun (veya ejderhaları). ve hakkaten baya güçlüydüler.
viktor said:

persona 5 kimbilir ne zaman gelicek ama sad smiley

olsun, nasıl olsa motor oturduktan sonra seri üretime geçerler :P
SMT den devil summoner gelsin. asıl o ortamda geçen oyun hiç yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

ehue çok güzel eroge var öyle ejderhayı oynadığın. adventurer partileri geliyor seni kesmeye altınlarına çökmeye sende mitolojin yaratıklar kiralayıp, tuzak kurup, karşılıklı persuasion atıp ayakta kalmaya çalışıyorsun

Bu oyunun adı ne?

Edit: Pardon çift mesaj
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

post-apo asiri overused ve fanteziden cok cok cok cok cok daha bayik, hep ayni wasteland muhabbetleri teknoloji sahibi ilkel insanlar vs vs co kfazla degistirip katabilicegin brisey yok fallout un filan ustune

Sci-Fi lazim ama, hemde cok feci lazim boyle Sci-Fi ye ac durumdayim resmen, mass effect ciktigindan beri Sci-Fi acligimi giderebildigim tek sey yeni star trek filmi oldu

star wars olsun, KOTOR hikayesi havada kaldi 2. oyunla ama bioware lucas a para kaptirmamak icin ugrasmaz heleki online oyun yaparken

ME ucleme olucak, lore guzel konsept guzel cok star trek cakmasi degil istahla bekliyorum

star craft 2 ye daha cooooooooooooooooooooooooooook var ki 3 sene surucek tam seneryoyu oynamak (faking blizz!!!!)

su star ocean ciksin bari, fantasy&sci-fi kirma setting gerci. sci fi kismi star trekden fantasy kismi dragon quest den cakma olsada idare edicez

star trek 2 gelicekmis bu arada yeni cast ile 2 seneye

cok kurak geciyor, lucas da coluk cocuga calisiyro artik clone wars ile

vampire in gelmeside imkansiz gibi bu saatten sonra, ilal sci-fi olamsin gunumuzde gecen RPG lerde cok iyi gidiyor

persona 5 kimbilir ne zaman gelicek ama :(

sci-fi diyorsan abi homeworld serisi derim bilgisayar dünyası için diğerlerinin cok sağdan soldan refaransi var.

post-apo o kadar da overused bişi değil en azından bilgisayar dünyasında ne var ki ? elle tutulur bir falloutlar var şimdi borderlands çıktı. stalker da o konsepti biraz verir o kadar. ayrıca mesala waterworld muhabeti de değişik bi açıdır. post apoya yeterince değinildiğini düşünmüyorum. ya da en azından şu fantasye ayirilan kadar emek ayirilmadığı kesin.

ve kesinlikle katılıyorum modern dünya da geçen rpgler şart. cok eksikliği hissediliyor. yani ben daha iki gün önce bitirdim gene vampire'ı. werewolf falan olsa güzel olur aslinda hem spiritual hem modern dünya veya hiç olmadı gidip vahşi batıda werewolf yapsınlar. ya aslinda potansiyel cok world of darknessta ama gel gör ki world of darkness'ın ağırlığını ve güzelliğini pazarlanabilir hale getirmek cok zor. getirilinirse de wod'un olayı kalmamış oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...