Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OGZ'nin Level'a açık mektubu

yav

Öne çıkan mesajlar

"ubi forumundan" said:

Oh yeah, the same person who wrote AC2 reviev on Level gave GTA4 7/10, because supposedly it lacked what San Andreas had: Stunt jumps and collectable items.

Well a few months ago, again "the same person who wrote AC2 review", wrote another review of Call of Juarez: Bound in Blood. There was a little problem unfortunately. The review was talking about Billy, how he ran away from his parents murdered bodies and how his uncle Ray chased him through the Wild West.

Correct me if i'm wrong, isn't that the first game? :P
bu doğru mu ya?
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

bu doğru mu ya?

Doğru. Okurken diyorsun böyle "Ulan bu birinci oyunun hikayesi değilmiydi?" diye :D

O mektubun olayı da verilen nottan çok şey oluyor, bu OGZ içeriği açıkladıktan 5-6 saat sonra inceleme yazıldı ve "Türkiyede ilk hele hölö" diye sunuldu :D Tepkinin büyük kısmı ordan geliyor aslında. Ama zaten artık Level tayfası kendi halinde takıldığından çok dikkate alınacak bir durum değil.

Sadece Kaan bu arada yazı mazı saçmaydı ama şu Little Big Planet için çizdiği Sackboy'lar çok güzel oluyor. Onun dışında bir olayı yok. En son Kaan Kural gelmiş yazar olarak ayrıca gördüğüm üzere. Ne yapacağını şaşırdı adamlar :D Uykusuz'da yazan Engin Günaydın gibi bir duruma getirdiler kim varsa ünlü topluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

engin günaydını kısa bi zamanda şutlamışlardı ama yanlış hatırlamıyorsam.

hiç okuyamıyodum o adamın yazılarını

edit: yani kısa bi zamanda şutlandığından kaçırdığım için değil, bildiğin okuyamıyodum okumayı deneyip de ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

Ben denemiştim bir iki hafta okumayı ama yok gitmiyordu. Aynı şeyi bütün Level dergisini okurken yaşıyorum. Sayfa doldurma amaçlı yapılan köşeler çığrından çıkmış :D Ama içinde çok harika tam sayfa oyun resimleri oluyor. Artbook olarak çıkartsalar biz kesip kesip saklasak daha güzel olucak aslında :D
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Ayıp cidden yapılanlar.

Zaten o Elif denen karıya uyuz olmuştum, güzelliğiyle ergenliğe yeni girmiş bebeleri dergiye çekiyordu.

asdfjk şunu görünce dergide yayınlanan bi foto aklıma geldi. üşenmedim buldum paylaşmak istiyorum;

http://img300.imageshack.us/img300/4862/sg104936.jpg

GADIN OYUNCUUU SALDIRINNNNNNNNN!!111
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...