Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK - Nine Plus One Guild Başlığı

Regalya

Öne çıkan mesajlar

Nine Plus One
* Twisting Nether EU
* Horde
* Web Sitemiz yok
* Casual PvE & PvP
* Çoğunluğu irl arkadaş olan, casual yapıda ufak bir topluluğuz. Raid günlerimizi okul ve iş vakitlerini dikkate alarak ayarlıyoruz. Haftada 2 ya da 3 gün raid yapılıyor.
* Kuruluş Tarihi: Ağustos 2009
* Guild Master: Cadhode (deadwoll)
* Ventrilo kullanıyoruz
* Paticik Forumlarında Yetkili Kişi(ler) : deadwoll, Masquerade
* Üye Alımlarını ingame ya da ventrilo irtibatı ile gerçekleştiriyoruz
* TBC öncesi VE sonrası kestiğiniz en zor boss : toc 10 anub

Nine Plus OneGuildi ile ilgili TÜM (Progress, Üye Alımı, vb.) bilgiler bu başlık altında toplanacaktır.

Başarılar dileriz :)

Açılan diğer başlıklar kitlenecek, devamı halinde uyarı + ceza söz konusu olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Saurfang rezil rüsva oldu!

Replenishment yok diye guilddeki en iyi mage'i frost yaptık, hazır frost olmuşken shaman, hunter yokluğunda bir de tek başına addleri kitelattık. Raid setup broken olduğundan raide priest alamadık. Dmg. almayan add'i ben resto druid halimle rootladım her spawnda, 2 gariban paladin de hem tankları hem marklıları tuttular. Bloodlust olmadığından alchemistimizin haste potion'larını sömürdük. Üstüne bir de achievement yaptık.

Oyunu kendimiz zorlaştırıyoruz, çok keyifli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
dk dps/tank arıyosanız geri dönmeyi düşünüyodum, tam süper olabilir...
cross realm olduğu için applicationı burdan yapayım :D
zaten casual bir oyuncuyum 2-3 raidden fazlası için vaktim yok. Genelde geyiğe eğlenceye girerim. item deliliğim yoktur, millet wipe olurken bile gülsün yani bunun bi oyun olduğnun farkında olsun, buna önem veririm :). roll'la item dağıtılan guild runlarda, eğer o run item aldıysam, diğer itemları yüksek atsam bile ihtiyacı olana passlamışlığım vardır. o derece item whore değilim.

dps gear Ulduar 10M kıvamında
tank gear kötü :)
Sosyal ağlarda paylaş

@Mardox, senin yazını görünce guilddeki dk/retri pala/melee dpslere bir göz attık da cidden çok fazla melee var. Hani başımızın üstünde yeri var her gelenin ama raid yapamazsın büyük ihtimalle.

Migrate etmeyecek olsan hemen invite atarım da, sırf bizim için migrate edip spot bulamamak (ki şu anki durumda da herkes raid yapamıyor zaten) tatsız olabilir. Eğer twisting nether'e gelcem dersen buyur gel, social member olarak alırız, dps/tank olaraksa ancak birisi gelmezse raidlere alabiliriz.

@Priv, sorma Arthas'ı kestik yabancılar ağlıyor frostmourne'u türkler aldı diye. :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...