Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlardan çekinenler, güzel kız gördüm mü gidip konuşamayanlar

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

sesu said:

Hep bir erkek bana otobüste yer versin istemiştim....

Çok verdim de bir işe yaramıyor uheuhe

Hatta geçenlerde arkadaşın kuruyemiş dükkanında ardım ediyorum aynı binada oturan bir hatun var böyle normalde hiç öyle değildir tabi bir gülücükler bir sempatiklik nasıl geliyor bana doğru aman allahım dedim ne oluyor ?

Meğerse beni kurban olarak çoktan seçmiş inceden ayar verip altyapıyı hazırlıyor haberim yok. Geldi tabi o sıra ben geçmiştim kasa'ya

"Eee ben şe alıcaktım 5 lt. lik sulardan.."

İyi dedim al içimden sad

" Ama 4 tane "

Çüş dedim ee şey ağır olur götürebilcek misiniz ?

Sazanım ya hani daha hatun cevap bile vermeden kendi sorduğum soruya pat yapıştırdım isterseniz ben getiriyim heee höö

" Tamam oluur " dedi.

Diğer kız kardeşiyle bunlar tabi önden muhabbet ede ede gidiyor ben arkada kan ter içinde aklını s. onur diyerekten ilerliyorum.

Sonuç ? Teşekkür bile etmediler ulan. Siz siz olun kendiniz olun adam olun.

Bella said:

ya doğru dürüst pantolon giyin ya.
yemın edıyorum bak son zamanlarda erkek mı kız mı ayıramadığım insanlar şiddetle artıyor.

Ben böyle erkek gördüm geçen mesela. =P

Erkek mi kız mı belli değil..

Sosyal ağlarda paylaş

Bir de son zamanlarda bayanlar kısa şort tarzı kot , kumaş şeyler giyip ( mini'ye kurban olun ) altına da çekiyorlar desenli cıvıl cıvıl külotlu çorapları öyle takılıyorlar.

Lüt-Fen yapmayın etmeyin. Erkeklere zulüm etmeyin bu şekilde sizlerden ricam budur.. Dar kot falan da giymeyin fazla içine girmek için vazelin falan mı kullanıyorlar anlamıyor lık diye nasıl oturur bir insana her seferinde o kot pantolonlar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...