Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ercan saatçi - burdaki küfür cinsellik içermiyo

Eoteyn

Öne çıkan mesajlar

abi iyi güzelde bu adam türkiye nin en büyük gazetelerinden birinin spor servisinin başında ve hani tv den uzak bi adam da diil ne bokların döndüğünü gayet iyi biliyodur ,ne dediğine diikat etmesi lazım. hani maç muhabbeti değil olay.. en basitinden rıdvan a bak adam hasta fenerli her şekildede dile getiriyo bunu ama ben bu güüne kadar hiç bi takıma saygısızlık ettiğini görmedim.

haa şimdi nası görüceksin zaten ? arkadan anaavrat küfretmediğini nerden biliosun? diyebilirsiniz. eyw. abi ediyodur, eder de adam, ama tv de en ufak bi falsosu çıktımı bu adamda meyatik.

kısaca dikkat etmek lazım diyorum ben. umarım düşüncelerimi anlatabilmişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Eoteyn said:

basitinden rıdvan a bak adam hasta fenerli her şekildede dile getiriyo bunu ama ben bu güüne kadar hiç bi takıma saygısızlık ettiğini görmedim.
Buyur o zaman dünyanı aydınlatayım :)
Yayında değilken onlar da senin benim gibi insan.

Pardon takıma saygısızlık demişsin, burda oyunculara oluyo saygısızlık ama olsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

"ercan saatçi" said:

"fenerbahçe stadı'na gitmeyenler gitsin ve görsün. herkes eşiyle çocuğuyla rahatça maç seyredebiliyor. ancak fenerbahçe, bırakın bu mücadele için takdir toplamayı ve destek görmeyi bu yüzden bile küfüre maruz kalıyor. ankaragücülü taraftarlar da (eğer taraftar denirse) küme düşmek üzere olan takımlarını destekleyeceklerine f.bahçe'ye küfür ediyorlar... aziz yıldırım hiç bir kulübün baskanına ve taraftarına küfür edilmesin diye mücadele verirken, galatasaray başkanı canaydın, ‘bana küfür etmiyorlar' diye beyanat veriyor. aziz yıldırım ve fenerbahçe kulübü bu mücadeleyi bırakırsa fenerbahçe-galaasaray maçında küfür ediliyor mu, edilmiyor mu herkes görebilir"

"Ercan Saatçi" said:

türkiye’de, en çok küfür ve saldırılara maruz kalan başkan yıldırım. onunla aynı kaderi paylaşan çok yönetici var.
"başarının yerini hiçbir şey tutamaz" diyerek alkışlayacağız ya da başarılı olanları döveceğiz, küfredeceğiz.
aziz yıldırım fenerbahçe tarihinin en uzun süre görevde kalan, en çok tartışılan, en başarılı olan ve en çok eleştirilen başkanı. en uzun süre görevde kalması ve en başarılı başkan olması, beraberinde başka sorunlar da yaratmıyor değil.
örneğin şahsına yönelik küfür, tenkit ve saldırılara en çok maruz kalan başkan da aziz yıldırım... küfürle mücadele eden ve tüm rakiplerinin bu mücadeleye ortak olması gerektiğini de söyleyen aziz yıldırım... hatta (bugün bana olan bu çirkin saldırılar, yarın sizin de başınıza gelir) diyen ve bu konuda haklı çıkan da aziz yıldırım.

Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ABİ AHAHAHAHAHAH

galatasaraylılar hayatlarında ilk kez küfür duyuyorlar sanırım, o facebookta yorum yapan lamerleri de tek tek temiz bi sopaya çekmek lazım.
ya ne kadar eziksiniz , galatasaray kazanınca heralde nasıl mağlup ettik mirim diyip fransız şarabı vasıtasıyla kutluyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ABİ AHAHAHAHAHAH

galatasaraylılar hayatlarında ilk kez küfür duyuyorlar sanırım, o facebookta yorum yapan lamerleri de tek tek temiz bi sopaya çekmek lazım.
ya ne kadar eziksiniz , galatasaray kazanınca heralde nasıl mağlup ettik mirim diyip fransız şarabı vasıtasıyla kutluyorsunuz.

dfsdgsf :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...