Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin veya Shaman

Rock

Öne çıkan mesajlar

Rock said:

Shamanla elemantel oynamaya başladım. Anlamadığım birşey var. Daha önce DK ve hunterımla tekbaşına yapabildiğim elite questler shamanla baya kasıyor. Bu normal mi?

hayir normal deil
cunku dk gereksiz imba
5 man questler bile sololaniyor dk ile bloodsan
shamanla 2 manleri anca yaparsin oda kitela felan
yane sacma olan dk
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

bu arada shaman kascaksan
lava burst gelene kadar level kacta geliy bilmiyorum elemental gitme
karisik enhance elem bi buildle git
yada bull enhance git
mana sikintisi olmaz

75'e kadar? Bu durumda sonuna kadar enhance gidiliyor sanırım yada 70'ten 75'e kadar eski itemlarla dayanıp 75'te elemantela dönülebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:

Şöyle bir build buldum.
16/55/0

Bu da benim yaptığım birşey. Solo olarak daha işe yarar gibi geldi. Feral Spirit'i ekledim.
11/60/0

Sizce hangisi daha rahat olur?

İlki ayrı ikincisi ayrı yanlış, ama ilki bambaşkaymış. Maelstrom ve spirit wolves priceless talentler.

Şöyle olacak doğrusu,

http://www.wowhead.com/?talent#hVMhqZ0xgIoxzIhusRuVo

Bu solo lvling talenti, totem pek dikmeyeceğin için talentlerine vermeye gerek yok eğer mana shield kullanıyorsan lightning shieldle ilgili 2 talent var onları kaldırıp kafana göre dağıtabilirsin. Main'e wf off hande flametongue enchleyeceksin.

http://www.wowhead.com/?talent#hVMhVZMGgcsxzIGuoouio:fkhc0m

Bu da benim zamanında tercih ettiğim PvP buildi, AV yaparak falan lvl kasmak istersen baya uygun.

LVLing'de wolf ve maelstrom wep. talentleri elite kesmek için, instant spirit wolf talenti de moblar arasında koşarken daha az vakit harcamak adına çok işlevli. Ben kafa kafaya grizzly hillsdeki elite ayıyı kestim enhance shamanla ki DK'lar falan sololayabiliyordu onu anca.
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre shaman taktik kapasitesi enyüksek classdır.her classa a farklı combolar kullanılır bunun için çok hızlı bir klavye kullanımına ihtiyaç vardır ve çok fazla tuşkullanırsınız bu yeteneğe sahip olmayanlar bu class ı kötü olarak yargılar. shaman da zamanlama cok önemlidir totem vs gibi connection sorunu olanlar gene bu class ı beyenmezler. tek eksisi hand of freedom açmış paladin ve dönedöne üzerine gelen wariordur bu durumdada ben enginer olduğum için botumda hızlı koşma enchanti var onunla bunun üstesinden geliyorum. ben elementel olarak oynuyorum ve çok memlunum
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Shaman var resto/enhancement olarak kullanıyorum.Elemantel ı hic denemedım bıle.Healer olarak her raide en az bır tane lazım.Guild ve raid spot bulmakta pek zorlanmazsın.Paladin olarak MT healer olacagından genelde raid e alınman daha uzun surebılır.

Chain heal spamlama kısmı cogunlukla dogru olsada riptide+healing wave ile tankı 25 k civarı healladıgımda cok olmustur.Veya raidde tek target heallanması gerekınce lesser atma sansında var. :)
Holy Paladinin raiddeki gorevi Mt healerlık ve gerektıgı anda CD lerını kullanmaktır.Bu cd lerı gec acarsan wıpe a sebep olman buyuk olasılık ondan sorumlulugu yuksek bır karakter.

Dps olarak Shaman da Paladinde ust sıralara oynayacak durumda degıller.Bazı fıghtlarda retrı palalar ılk 5 e falan gırebılıyor.Support ozellıgı oldugundan normal aslında da ben oynadıgım karakterın dps te ılk 3 te olmasını ısterım.

PvP olarak Shamanın resto specc harıcındekı oyuncularınıda son zamanlarda arena da gorur olduk.Ele shaman 5v5 te oldukca etkılı.

Shamanı leveling talenti de.

Enhancement Talent
Sosyal ağlarda paylaş

-all said:

lol shaman mı ust sıralarda oynayacak durumda degil? rmp`in antisi var, beast cleave`in yok.

evet shaman dpsde üst sıralara oynyacak durumda deil..warlock mage rogue warrior hunter seni ilk 5e alıyorlarsa dpste silsinler direk..shaman hybrid classlar arasında dps i en kötü karakter suan ama yinede enhancement shaman olmadan olmaz raidte.resto shaman ulduardaki gibi deiller bufflandı bayaa ve bence druidten sonra en zevkli healer class oyundaki...paladine gelirsek ne dpsi zevkli ne heali tanklıgını bilmiyorum...dps olacaksan enhancement healer olcaksan resto ..class zevki konusunda paladin yanına bile yaklaşamaz shamanın
Sosyal ağlarda paylaş

Furytürk said:

-all said:

lol shaman mı ust sıralarda oynayacak durumda degil? rmp`in antisi var, beast cleave`in yok.

evet shaman dpsde üst sıralara oynyacak durumda deil..warlock mage rogue warrior hunter seni ilk 5e alıyorlarsa dpste silsinler direk..shaman hybrid classlar arasında dps i en kötü karakter suan ama yinede enhancement shaman olmadan olmaz raidte.resto shaman ulduardaki gibi deiller bufflandı bayaa ve bence druidten sonra en zevkli healer class oyundaki...paladine gelirsek ne dpsi zevkli ne heali tanklıgını bilmiyorum...dps olacaksan enhancement healer olcaksan resto ..class zevki konusunda paladin yanına bile yaklaşamaz shamanın
shadow priye bak sonra shaman kötü de dps de. 3,3 de bufflanıcaz gelsede kurtulsak
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyla çok alakasız olacak ama yeni konu açmak istemiyorum. Sanırım artık lvl68(yada 70 te) northrend de gereken cold weather flying skilli öğrenilebiliyor. Bunun için o serverda başka bir 80 karakter olması gerekiyor mu yoksa olmadan da öğrenebilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...