Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakkınızı helal edin piliz

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

Abim 2 yere iş başvurusu yaptı.
ilk başvuru yaptığı şirketin olması için resmen umutlarla dualarla yaşadı 2 haftadır.

2.ci başvuru yaptığı yeri ise hiç istemiyodu bir tanıdık işsiz diye çok ısrar ederek annem aracılığı ile cv'sini filan almış. hemen geri dönmüşler işte gel başla filan diye.
1,5 haftadır filan da oyalıyomuş onları öteki şirketten kesin bir haber çıkana kadar.

e-mail aracılığı ile haberleşiyodu şirketlerle.

gece bakmış ilk başvuru yaptığı şirketten kabul edildiğini ve tekrar görüşmek istediklerini belirten bir e-mail gelmiş.
gece saat çok geç diye yanıtlamak istememiş.

2 gündür de modem gidip geliyodu bugün bozulcağı tutmuş.

beni aradı işte gir email'e benim yerime cevap ver hemen acil diye. heycan yaptırdı banada telefonda.
2 şirketin mailleri de alt altaydı filan.

istediği şirkete geleceğini belirten, istemediği şirkete ise teşekkür ederim başka bir iş buldum gibisinden mailler yazıcaktık.
yaklaşık 45 dakika telefonda yazıları hazırlarken benim kafa uçmuş bi şekilde ters adreslere yollamışım e-mailleri.

ve evet sonuç olarak o çok istediği yerde işe giremicek sanırım. hani arayıp yanlış yolladım filan dese bile ilk izlenimden gg.

şimdi akşama aramızda bir vs dönebilir.
veya nerelere gideyim ben. hadi eve gitmiyim ama elbet birgün bulcak beni.

neyse patiler hakkınızı helal edin. iyi olan kazansın.
bye bye.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben ondan daha dikkatli daha hassasımdır bu konularda ama işyerinde işlerin tam yoğun olduğu sırada aradı.
önümde 40 tane şey açıktı kafam zaten onlara ayrı bi dalgındı.
o kadar dedim git internet cafeye sen yap diye
hadi ya nolcak yollama beni şimdi diye diretti telefonda

sonrası böyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun ama abinde de eblehlik yada sende demedinmi adama çok işim var kafam karışıo vs vs... yada çıksın gitsin bi internet cafeye yahu o kadar mı aç geziodu?

ne biliim bana biraz kendi düşen ağlamaz gibi olmuş sana gireceğine gitsin kafasını duvarlara sıyırtsın...

kolay gelsin walla... yarın yaşıosan haber et buraya plx
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

cok istedigi ilk sirkete olayın aslını anlatsın aynen senin anlattıgın gibi, girsin ise. ikinci is icin ise dert etmeye gerek yok zaten istemiyormus.

istemediğine istiyorum diye mail gitti ama iş ahlakına aykırı ehah ne dicek şimdi "başka şirkete atıcaktım yanlışlık oldu mu?"

of çok fena durum.

ilk şirkete yanlışlık oldu denir de ikincisi asıl problem bence istenmeyen ama olumlu mail giden =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...