Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - (Series 2)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

çoğu otomatik tüfeğin şarjörü 30 mermi alır, cs'te mesela m249'un mermi sayısı yanlış..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mountaindew, 05 December 2003 15:51 tarihinde demiş ki:
Son bölümde bu kadar gerçekçi ve iyi gidişin ortasına ettiler.

Lan adam fanatik terrorist biraz beyni varki 11 eylülden sonra ülkeye malzemeleri sokup kaçak olarak yapmayı başarmış yakalamadan.

Tamam bilgi lazım cocuklarını ele geçirdin sonra numaradan vuruyorsun vurmadan önce de sandalyeyi ittiriyorsun senaryo da.

Şeytan gibi zeki terroristimizin aklına cesedi görmek istiyorum demek gelmiyo ve hemen kuş gibi ötmeye başlıyo.

Çok yazık oldu. Süfer inanılır, ciddi ve süprizlerle gidiyorlardı ama sıçtılar.

tabi, bombanın patlamasına en fazla birkaç saat kalmış, cesedi dünyanın öbür ucundan LA'ya getiricekler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam hepsi birden körü körüne tarasa 30ar mermiden 6 kişi desek 180 mermi eder yani kesinlikle ölürler. Bu adamların profesyonel olduklarını düşünürsek biraz daha akıllı ateş etseler orda ki karınca bile vurulur rastgele ateşle.Yani reloada gerek kalmaz. Kalsa dahi reload eder bu sefer güdümlü ateşe başlar. Zaten ilk ateş anında nasıl vuramadılar o ayrı salaklık.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 12 January 2004 22:59 tarihinde demiş ki:
Kim Bauer'i bence bu olaylar bitene kadar hapse falan atmalılar.. Ya da ellerini kollarını falan bağlamalılar ki yine bazı belaların içine bulaşmasın die.. Kız gittiği her yerde bela buluyor yahu..

Ben: Biliyor musun dizinin yarısı Kim'in maceralarını anlatmakla geçiyor..
Annem: Kimin?
Ben: Evet Kim'in..
Annem: Bilemiyorum..
Ben: Biliyorsun ya işte Kim'in..
Annem: Hayır bilmiyorum, uzatma da söyle kimin olduğunu..
Ben: Sen söyledin işte.. Kim'in maceraları..
Annem: Yahu nerde söyledim, sen benimle dalga mı geçiosn?
Ben: Boşver anne.. Kiminse kimin..

Hiç gülmekten kırılacağım yoktu bügün parmaklarına sağlık.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 13 January 2004 13:27 tarihinde demiş ki:
Sam hepsi birden körü körüne tarasa 30ar mermiden 6 kişi desek 180 mermi eder yani kesinlikle ölürler. Bu adamların profesyonel olduklarını düşünürsek biraz daha akıllı ateş etseler orda ki karınca bile vurulur rastgele ateşle.Yani reloada gerek kalmaz. Kalsa dahi reload eder bu sefer güdümlü ateşe başlar. Zaten ilk ateş anında nasıl vuramadılar o ayrı salaklık.

onu demek istemedim, 30 şarjörlü silahla kesintisiz rastgele ateş etmez yani kimse hedefi görmeden. tam mermin biter adamlar o zaman yerinden çıkar ya da şarjör değiştireyim derken siper alırsın gene kaçarlar sen görmeden. bir machinegun olsaydı m249 gibi o zaman yaylım ateşine tutabilirdi yerlerinden çıkamasınlar diye. çok mantıksız gelmedi bana o yüzden..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

evet jack ölmez, ölemez.

ayrica da adam abd başkanını arıyor, başkan toplantıda, "jack arıyor" diyolar, -bu arada biraz önce baş müsteşar aradı, binbir naz niyazla, öfleye pöfleye konuştu başkan- ama jack'e bi "yengeye selam" demediği kalıyor. neden? çünkü jack çok büyük adam, önemli şahsiyet.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 12 January 2004 22:57 tarihinde demiş ki:
çoğu otomatik tüfeğin şarjörü 30 mermi alır, cs'te mesela m249'un mermi sayısı yanlış..

sialhların hepsi aynı olmaz abi.. fabrikadan genelde aynı cıkıyoda bır modelı yokkı.. ayrıca sarjor degıstırmek cok koaly bısey o sarjore uygun buyuk sarjor takmak yeterlı... de onemlı olan o degıl..

mıguel'e yazık oldu ben ona yanarım[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

'çoğu' otomatik tüfeğin şarjörü 30 mermi kapasitelidir ya da çok yakındır o miktara. tetiğe basılı tutarsan birkaç sn sürmez merminin bitmesi. şarjör değiştirmek de 5-10 sn alır en az, (silahı ateşe hazır hale getimesi dahil) o sürede de rahatlıkla ölür ya da hedefi kaçırırsın. oyunla ilgisi yok bunların..[signature][hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

Senarist akillanmis bu bolum Kim'den eser yoktu :)))

ayni performansi sezon sonuna kadar bekliyoruz :P[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Oldurduler adamı beee. İlacta almaıslar yanlarına.. İste arkadaslar işteki cidiyetsizlik had safhada .. adamlar panıklemıs halde ama baskanında ısı bıtıuo..Eger o kız odada2n cıkamaz ıs3e god bleess5 US... Bu arada Kim de en azından lafla karıstı .. :) [signature][hline]avatar nasıl yerlestirebilirim buraya

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 18 January 2004 23:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi ben ogrendim bu isi. iki bolumdur mike nezaman bir numara yapicak diye bekliyorum. O prescot un da bir pislik yapacagi taa bastan belliydi zaten.

Yazik yusufa da, bu kadar talihsizlik olur.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...