Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - (Series 2)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

O almedianın hatunu savaş çıkarmak için "3 ülke daha bu işe karışmış bıdıbıdı" dedi bence ve gene bu hatun diğer 6 komandoyu öldüren 7. comandonun adamı... bence amacı savaş çıkarmak yani... dedi ya Palmer "niye ali said kaydetsin ki?" haklı yani bence... o kıza zaten çok dikkat çekti başından beri dizinin kesin bi kıllık çıkcak...[hline]İmza dediğin nedir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Dizinin olayı bence bombanın imhasindan çok Kim'in belaya bulaşmamasıydı. Bir de Amerikanın en önemli merkezi denebilcek koca LAde bir tanemi savaş uçağı yok yani illa 350km/hr ile giden o uçakla götürdüler bombayı. Bu arada ne komiktir ki müslümanlar kendilerini çatapat gibi inandıkları şeyler için feda ederken koskoca CTUdan bir kişi de çıkıp "dur Jack sen bizim başımızsın sana ihtiyaç var senin ölmen millete hainlik olur. Ben gider ölürüm gerekiyorsa" demedi.Zorla Mason kör, topal görevi üstlendi.
3 ülkenin isimleri açıklanmaz bence ama Türkiye falan çıksa hehehe bir anda bütün havası değişir dizinin.
Kaç bölüm kaldı geriye?
Ve bence başka bomba daha var çünkü başkanın LAye gideceğini düşünen teröristler ona göe 2. bir gerçek bombayı tamamen gizli olarak LAde tutuyor olabilirler bu teröristlere hiç güven olmaz. :)[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

ehheyt beee, mason aslan parçası tabii adam terminator 2'de boşuna mı oynamış? hoş gerçi orada da .ok yoluna niyazi olmuştu.. :) üzüldüm diziden ayrıldığına ama çok güzel ayrıldı..

o üç ülkeyi nasıl gizli tutacaklar bilmiyorum ama suriye, iran ve libya olur başkaları da olamaz zaten..

"kim salaklık yapmadı hayret" demişsiniz ama gerizekalı kız serpinti dağılırken çölortasında arabadan indi, en büyük salaklığını bu diziye saklamış.. :lol:[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sam: Don't go where I can't follow!
Sosyal ağlarda paylaş

Bende kıllandım ama dziçekilirken Irak savaşı modundaydılar, Irak İran Suriye veya Irak la alternatif Suudiler filan olabilir..

Türkiye çok saçma olur , ama gene adımız geçebilir, işte orda müttefik olarak kimi kullanabiliriz diye filan. Bir bakarsın mit ten bir tip gelmiş keifer shuterland in yanına :))[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

aman mit ajanı göndermesinler yanına, onu da şamaroğlanına çevrirler, zaten bir angut geldi ctu'ya şimdiden de tony yan yan bakınca ağzında kaldı diyecekleri, öyle bir duruma düşmeyelim.. :-p[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sosyal ağlarda paylaş

Tony: Nerde bu TRden gelen istihbaratçı?
Sekreter: Öğle yemeği için çıkmış efendim
Tony: Ne öğle yemeği saat daha 11
Sekreter: Amca oğlundan çok güzel bi lokanta adı almış ama biraz uzakmış o yüzden erken çıktı beni merak etmesinler geçikirsem diyede mesaj bıraktı.
Tony: ???[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

haha amcaoğlundan lokanta adı almış :)

Dizinin akışını tek başına sabote eder , hele birde ağzını oynatarak peze.enk, .iç , tarzı küfürler kullanırsa harbi o bölümler burda yarabilir.

Tabi böyle birşey olmayacak, ama o ajana da kıllandım.
"You Americans" diye başladı sonra tıssladı..

Kesin birşeyler çıkacka bunlardan kesin.[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

sakın ha anlatmayın, bu başlıkta daha yeni teker teker seyredenler tartışıyor. spoiler diye kocaman yazıp ayrı bir başlıkta anlatabilirsiniz dilediğinizce..[hline]Gimli: Certain chance of death. Small chance of success. What are we waiting for?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...