Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"CNN Türk'te skandal yayın"

Horizon

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

fail cunki usama bin ladin 98 e akdar amerika tarafindan taninmiyordu, baskasinin teroristi benim ozgurluk savascimdir konseptine uyan bri adamdi (ki bin ladin i yaratan amerikadir)

ilk 98 ve 99 da amerika tarafindan aranmaya basladi, 11 eylul 2001 de ipler koptu

yeseydi de 11 eylulden sonra butun amerikanin dusmani ciktiktan sonra biri gidip roportaj yapsaydi bak bakalim o zaman neler oluyordu

gerci turkiyede bunu yapip ulusalciyim diye gezen adamlar var

http://www.turksolu.org/196/foto/perincek-apo.jpg

yaaa iste boyle
"ama o zaman gazeteci idi, gorevini yapiyordu" fila ndiye savunurlarda gazetecinin gorevi teror orgutu liderine cicek uzatip sarmas dolas olmakmidir diye sorunca fail olurlar onlarda ehah

http://www.birkafadanherses.com/wp-content/uploads/2008/10/dogu_perincek_ve_apo_sevgisi5.jpg

pff, işten sonra bi yemeğe gidelim dedik hemen saçmalamışsın, banane amerika tanımış tanımamış. amerika tanımayınca röportaj olmuyormu. kaldıki 94'de somolide 5 amerikan askerinin aklını bombalı saldırıyla aldı üsema abimiz.

neyse herşeye cevabın vardır senin, kendi kendine takıl sen.
sizi gidi as papaz kızlar sizi..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada birileri adam gibi başlıkla aç tartışırız gibi birşey demiş. Kaynak linkine tıklayınca başlığın ve haber içeriğinin direk olarak orjinalden alıntı olduğu görülecektir. Benim herhangibir yoruma dayalı başlığım yok. Sırf onun için "" işaretini koymuştum. Ön yargı olunca davul zurna da yeterli olmuyor görünüşe göre.

Bana göre de abartı bir haber başlığı ama ben laf atan medya gurubunun aynı hareketi yapmasına kendi kendime güldüm açıkçası :).
Sosyal ağlarda paylaş

banttan yapsalar ok mi? o zaman "muhatab" alınmış olmuyo mu?

şu muhattap meselesini de çözmüş değilim. bu devlet TSK'sıyla, MIT'iyle, jandarması ve polisiyle PKK'yı 25 yıldır "muhattap almış" zaten. şimdi bi tvye çıkınca mı skandal oluyo?
Sosyal ağlarda paylaş

mükemmel bir haber yannız bir taraftan canlı yayında terörist örgütün tekinin başı konuşurken alttaki son dakika haberi Türk Silahlı Kuvvetlerinin bir generalinin emniyet tarafından alınması mükemmel bir ülkeyiz Tayyeap'ın harikalar diyarı resmen vay anasını harbiden durmuyolar tam gaz devam ediyolar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...