Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

konu dışı

suvras

Öne çıkan mesajlar

konu dışına yazma hakkım elimden alınmış, ancak konu dışında abartı bir hareket, girdiğim bir polemik filan olmadı. hatta aslında bakarsanız 8 senedir üniversite sürecini geçememiş bi eski modumsu ( tam olarak yetkisini bilmiyorum ama eskiden modmuş ) dışında kimse ile de bir tartışmam olmadı(bu da kişiseldeydi zaten konu dışı değil), ki kendisi bana özelden saydırmıştı küfürleri aslında, ki gerekli cevabı da aldı.

her neyse benim merak ettiğim konu dışına neden yazamıyorum 1 haftadır filan ne iş ??
Sosyal ağlarda paylaş

suvras said:

konu dışına yazma hakkım elimden alınmış, ancak konu dışında abartı bir hareket, girdiğim bir polemik filan olmadı. hatta aslında bakarsanız 8 senedir üniversite sürecini geçememiş bi eski modumsu ( tam olarak yetkisini bilmiyorum ama eskiden modmuş ) dışında kimse ile de bir tartışmam olmadı, ki kendisi bana özelden saydırmıştı küfürleri aslında, ki gerekli cevabı da aldı.

her neyse benim merak ettiğim konu dışına neden yazamıyorum 1 haftadır filan ne iş ??

insannara bole seer yazdigindan olailir gibi geldi bana
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de o polemik kişisel kısmındaydı bebeyim. ha benim aklıma şu geliyor kankalar takımının gücü kişisel kısmına yetmemiş anca konu dışından intikam alabilmiştir ahaha.

özelden sinkaflı mesajlar atan da ben değilim, asıl yasaklanması gereken o. bu tip mesajlar attığı için uyarılması gereken o. saygısızlık kapsamına girebilecek mesaj başka işi ana avrat küfür boyutuna kadar götürmek başka ki devam etttirsem sinkaftan o boyuta ki bence farkı da yok gelecekti.

benim böyle bir yasaktan haberim yok ancak yasak olabileceği dahi aklıma gelmedi nerede hangi kuralda yazıyor bu yasak ? diye biliyorum ile olmaz diye biliyorum ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

@Masquerade: bunu sen konu dışındaki hangi ihlale dayanarak söylüyorsun ? asıl sen benim mesajlarımı okumamışsın, kuralları okumamışsın kuralına göre oyna demeden önce, o nickin mesajlarını bir oku istersen konu dışında var mıymış hiç ihlalim ? bir yetkin yok, bir sıfatın yok, bilgin yok, haybeden yere bilmişlik yapmak niye ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

suvras said:

@Masquerade: bunu sen konu dışındaki hangi ihlale dayanarak söylüyorsun ? asıl sen benim mesajlarımı okumamışsın, kuralları okumamışsın kuralına göre oyna demeden önce, o nickin mesajlarını bir oku istersen konu dışında var mıymış hiç ihlalim ? bir yetkin yok, bir sıfatın yok, bilgin yok, haybeden yere bilmişlik yapmak niye ki ?
işte bu yüzden banlanmışsın kenk.
Sosyal ağlarda paylaş

pazar alanından banlanmandaki sebep önceki satışlarınızdan kalan komisyon borcunuzu alamamız.
eğer 2. bi satış gerçekleştirmek istiyosanız önceki borcunuzu ödersiniz daha sonra satışısınızda ise malın bedelinin %10unu öder öyle açarsınız topicinizi.
bu arada suvras kusura bakma ama gerçekten haksızsın dostum. az önce baktım enden banlandığına moderasyon haklı yani.
Sosyal ağlarda paylaş

suvras said:

iyi de o polemik kişisel kısmındaydı bebeyim. ha benim aklıma şu geliyor kankalar takımının gücü kişisel kısmına yetmemiş anca konu dışından intikam alabilmiştir ahaha.

yalnız kişiselden banlayan da adminler, konu dışından banlayanlar da adminler
yani "server bey osman kılıcımı çaldı"dan başka bi olayımız yok modlar olarak bölümden uzaklaştırma konusunda, e kimse de yapmadığın bişeyi yapmışsın gibi gösteremeyeceğine göre :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...