Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

guitar hero tamiri

kfg

Öne çıkan mesajlar

bende 2 tane gitar var simdi de, ikisi de sorunlu =), world tour gitarı sapık gibi calmaktan strum down iyice gitti eheh, en alta dogru sonuna kadar bastırdıgında algılıyor ancak, yukarı dogru yaparken bir sorun yok ama cogunlukla asagı vurarak caldıgın icin yavas sarkılar bile parmagı agrıtıyor eheh, bir tane de guitar hero 3 gitarı var, onda oyle bir sorun yok, rahatca calınıyor yalnız, cok hızlı ard arda aynı yone vurdugunda birini kacırıyor genelde, asagı ya da yukarı fark etmiyor, hızlı yerleri zaten asagı yukarı yaptıgında sorun olmuyor da, yine de rahatsız ediyor bazı yerlerde, iki gitar da yurtdısı, garanti falan yok yani, istanbul'da tamir ettirebilecegim bir yer var mı =) ? ya da burada anlayan eheh, dissappear'ın mesajını gormustum, "asagı zor basmaya calısınca, gitarı acıp yerlerini degistirdim, duzeldi" diye, ben de yapiym dedim, actım world tour gitarını da, en son artık direk strum bar'ı tutan vidaların ici yattara olmus, yusyuvarlak, tornavida falan bosa donuyor icinde, o da yalan oldu =)...
Sosyal ağlarda paylaş

ben o alt/ust olayini yaptiktan sonra obur tarafida bozuldu. simdi nereye strum yaparsam yapiyim double strum yapiyo. strum'i tamir etmenin tek yonu var o da o dedigim parcayi acmaktan geciyo. strum'i register eden switchlerin oldugu ufak board'u cikarip, lehim ile eski switchleri cikarip, yenilerini lehimlemen gerek. Dedigim switchler su adreste satiliyo, ebayden veya biyerden bu switchleri bulursan basit lehimden anlayan biri sana rahatlikca yapabilir bu isi.

hatta soyle bir tutorial veriyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...