Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deney7 Nazli Çelebi -- Herkes Baksın Lütfen Önemli!!! (Donanım Haber )

deney7nazli

Öne çıkan mesajlar

lol konu paticik vs DH a donmus, alakası yok, konseptleri ve kullanıcıları tamamen farkli 2 tane forum, ve herhangi bir hakarette soz konusu degil.

DH ile alakali rencide edici sozler soyleyenler vs ceza alacaktır.

Nazli gelmis yardim istemis, uyelerde yardım etmisler ve yarısmayı kazandı, yok sizi kullandı yok bıdı bıdı orası bizi alakadar eder, kimsenin haddine degil.

bilginize.
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar soyluyorum, herkes haddini bilsin, bizim kimse ile yaristigimiz yok, farkettiyseniz sitemizde oyle durmadan cıkan reklamlarda yok.

biz burda BIZ BIZE takılıyoruz ve konsepti tamamen farklı 2 forumu karsılastırmaya calısıyorsun.

hayır sen kimsin nesin, biz memnunuz halimizden DH ta memnundur kendi halinden o yuzden bırakın oyle kalsın.

burda gelip yok biz dunyanın hede hodo forumuyuz diye bıdı bıdı etmeyin, adam olun.

/zegna
Sosyal ağlarda paylaş

yeter yav uzatmayin artik, kendi forumunuz yetmiyor da farkli arayislar icindeyseniz deliknli gibi gidin acc alin nereden istiyorsaniz

buradan olmasin mumkunse yalniz. bizim hitler boyle iyi, artsin diye kasmiyoruz ortada bir reklam geliri de olmayinca, maksat duzeyi korumak, o da bu gelenlerden anlasildigi kadariyla katkiniz olabilecek bir konu degil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...