Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ATV'de çıkan bu oyunu arıyorum !!!!!!

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Demin ATV'de gördüm. Çocuğun biri karnına karnına(!?) kemer bağlamış, kafasına da poşet geçirerek havasızlıktan ölmüş.

Bunu da sürekli oynadığı bilgisayar oyunundan görmüş. O oyunda iyiler kötüleri kafalarına poşet geçirerek öldürüyormuş.

Spiker işte zavallı çocuk bu şiddet dolu oyunları oynuyordu diye bir yığın CD'yi kameraya salladı, CD yığınının en üstündeki oyun Sims 3'tü

Şiddet dolu oyunlardan örnek verecek mi diye merak ederken, şiddet dolu görüntüler geldi: Worms 3'te eli bazukalı hain solucan

Babamla izliyordum haberi, wormsu gösterince tutamadım kendimi pohaha diye patlattım kahkahayı. Olm sadist misin, çocuk ölmüş o ne biçim tepki diye de aldım ayarı :/

Neyse kafasına poşet geçirerek iyilerin kötüleri öldürdüğü oyunu arıyorum. Hitman mi acaba diye düşündüm ama o adam da iyiden sayılmaz, kafasına poşet geçiriyor mu onu da bilmiyorum. Bilen var mı ??
Sosyal ağlarda paylaş

manhunt o oyun
ki çoğu ülkede banned zaten

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/6f/Mahuntstyle.jpg

said:
Legal status
New Zealand: The game was declared objectionable on December 11, 2003.[8][14] Possession is an offense.[15]
Canada: Following a meeting in Toronto on December 22, 2003 between Bill Hastings, the Chief Censor of New Zealand, and officials from the Ontario Ministry of Consumer and Business Services, Manhunt became the first computer game in Ontario to be classified as a film and was restricted to adults on February 3, 2004.
Australia: It was refused classification (and effectively banned) on September 28, 2004 by the Classification Review Board after having earlier received a classification allowing it to be purchased by those aged 15 years or older.[16]
United Kingdom: The game received a BBFC 18 certificate, legally prohibiting its sale to anyone under that age.
Germany: On July 19, 2004, the Amtsgericht Munich confiscated all versions of Manhunt for violation of § 131 StGB (representation of violence). The game, the court said, portrays the killing of humans as fun, and the more fun, the more violent the killing is. They also sensed a glorification of vigilantism, which they considered harmful per se.[17]
However, apart from Ontario, Manhunt had little or no controversy elsewhere in North America. The British Columbia Film Classification Office reviewed the game after the controversy in Ontario and believed it to be appropriately rated Mature by the ESRB and comparable to an 18A film rather than an R rated one.[18]

Sosyal ağlarda paylaş

Çocuk bunu kendine mi yapmış? Eğer o kadar zekiyse Teleltubbies izlerken bile öldürebilir kendini. (Gerçi bir çok kişi yanında bir çocuk izlerken kendini öldürmeyi düşünüyordur ama) Oyunda başkalarını öldürdüğü göre göre kendinde denemesi çok büyük bi fantazi olmuş :D Postal 2 oynayıp kendini ateşe verebilirmiş demekki :D Pokemon izleyip uçmaya çalışan jenerasyon iyiymiş aslında haberimiz yokmuş :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...