Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uydunet vs adsl

yetemenk

Öne çıkan mesajlar

ya kablonet arada bi sapıtabiliyo. gerci adsl de yapıyo onu. ama uydunette verim nerdeyse %100. 512kbit ile 60KB hızında dl yaparken adsl de 40la falan yapıyosun. oturup konuşalım bakalım.
aslına adsl e devam edip uydunetin en düşüğünü alacan, adsl gidince uydunetten devam. :D
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

uydunet.
yakında güzel bir indirime de gidecekler diye biliyoum.
ayrca 100mbit vermeye başlayacaklardı bir yl içinde.

gecen modem aldim motorolanin yenisinden, kuran eleman biz bununla uydunet ofiste 100mbit baglaniyoruz dedi. sordum, docsis 3 cali$malari bitmi$. 100mbiti 2010 sonuna dogru verirler heralde.bu standartla interaktif mevzuular da gelebilir amerkiadaki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ttnet ne garip bir şirket be!

az önce bi kadın aradı..
"net'inizde takılma bekleme sorun yaşıyor musunuz?"
dedim "yok. iyi bu aralar."

iyi de yani gerçekten.

sonra bağyan anlattı, şöle bir paket varmış..
-wireless 4port modem (bende var) mcaffe antivirus (istemem bunu zaten) 8gb'ye kadar hız (8gb'ye kadar olanların hepsinde adil kullanım hakkı olması lazım. 15GB üstüne geçtiğin an 512 bağlanıyorsun ama bu kısmını belirtmiyorlar)

tüm bunlar ilk 3ay yarı fiyatına! 32TL!!!!! sonrasında 64!!!!

e iyi güzel.. bana dedikleri "biz sizin kullanımınızı inceledik" yalan tabii bu..

15gb adil kullanım kotalı kakalamaya çalıştıkları adamın son 2ay kullanımı şöyle 37.58GB , 46.85GB ve bugüne yani 16 ekime kadar da 29.41GB.....

çok saçmasınız lan..

o hediyeleri vereceğinize limitsizlerin fiyatını düzeltin önce.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah zaten o aramalardan ne çekmiştim ben çalışırken. Arıyorlar öyle tarife öneriyorlar, karşıdaki kabul ediyor falan. Tabi adamın altyapısı 8 mbit desteklemiyor bu arada, yeni tarifeye geçince gidiyor interneti ya da dakika başı kopmaya başlıyor.

Arıyor telekomu, teknik servisi tuşluyor, karşısına masum, melül, hiçbirşeyden habersiz genç, ben çıkıyorum. Tabi adam haklı olarak başlıyor saymaya. Limitsiz kullananlara geçmelerini tavsiye etmem o yüzden, gerçi ne kadara kadar desteklediği bilgisi var ama hatalı-eski falan olabiliyor, sonra yine 1 mbit kullanıp, 15 gb da kota sınırı alıp, 2 lira da fazla ödüyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

kablonet kullanicisiyim ezelden beri
ne kadar zaman oldu
lise 1 de aldim sanirim
99 2000 gibi bi zamandi betanin tam arkadasi
1 ay sadece adsle gectim
direk ay sonunda iptal ettirdim
telekomda zorla mudurun odasina cikarmislardi beni
niye iptal ettiriyosunuz diye
dedim yavas kotu stabil deil
AMA BU EN YENI TEKNOLOJI
dedim kablonet war bende
O ESKI TEKNOLOJI
ilk defa bir devlet dairesi mudurune hadee leeennn dedim
isinizle alakali bilginiz yoksa atip tutmayin dedim
iptal edin baglantimi dedim cilekcemi verdim ciktim
Sosyal ağlarda paylaş

ankarada herturlu uydunet. oyle abone cok oldugu icin aksam saatlerinde sisme, havuzda patlama, baglanti ziyani vs olmuyor.

9-10 aydir kullaniyorum, ilk kuruldugu ay SNR ayarlamada problem cekmislerdi 2 kez. Soylediklerine gore bolgedeki kacak kablotv kullananlardan oldugu anlasilmis. bir iki ufak degisiklik yapmislar bolgede bunun onune gecmek icin. ondan beridir hicbir sekilde problem cekmedim. Baglanti hizindan da , gecikme surelerinden de cok memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...