Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni ırk: Pandaren !

syh

Öne çıkan mesajlar

said:
Dresquin, 27 April 2003 12:14 tarihinde demiş ki:
Pandaren gayet iyidir bence, cesitlilik olmus oldu. Ama ben hala neutral hero'nun mantigini kapabilmis degilim. Creep olarak diger creeplerden bi farki olmicak sanirim.. Yani bir creep grubu kac savasi canli atlatabiliyor ki de herocan level atlasin? Ama hire amacli gayet iyi gidebilir, en azindan bol hero kullananlar icin...
Warcraft 3'ün olayi büyüler ve abilityler oldugu icin adamlar ellerinden geldigi kadar bu yönü derinlestirmeye calisiyorlar. 5 adet neutral hero, her irka bir yeni hero bir de yeni caster geliyor patchle. Bilemiyorum ne kadar takip ediyorsunuz, nerede oynuyorsunuz fakat oyun fazlasiyla gelisti ve güzellesti. Micro ile daglari deviren tipler mevcut, ne bileyim.. Yani exp ile birlikte oyun gayet kral bi oyuna dönüsecek, gerci bence simdi de öyle ama, olsun.[hline]kahır...

Bence neutral hero mantığı iyi düşünülmüş ama pratikte ne kadar çalışır bilmiyorum ben şahsen şu ana kadar hiç bir creep savaşımı kaybetmedim dediğin gibi nasıl lvl atlayacak onlar bilmiyorum ayrıca bilmiyorum belki bana özel bir uyuzlanma bu ama eskiden şaka amaçlı kastıkları bir şey hebaya gitmesin diye adamlar oyunun atmosferini bozuyorlar, en azından ben hoşlanmıyorum PANDAren herosu, hani tamam creep olarak medeniyetten uzak allahın pandalarıydı burda kıyafet filan kuşanmışlar bilmiyorum deyyuzluğum tutmuştur belki de. Arada imzandaki siteye girmek gibi bir gaflete düştüm bir kutu Xanax almanın başka bir türü falan bu nea :P[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...