Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istenmeyen tüüüylere son

ismail PK

Öne çıkan mesajlar

denildiği gibi tüy dökücüyle aldığın zaman daha sert ve güçlü çıkar kıllar. Ağda en kralı bu durumda ama acısı ve bazı ciltlerde sivilce,tahriş gibi etkiler yapıyor. ağda ile alsan da yine cıkıcak hatta lazer ile aldırıpta 2 sene sonra eski haline yakın bi şekle dönenleri de okudum, yani genetik hakkaten ama bi kaç yöntemle çıkan kılları azaltıp gücsüzleştirme yapılabiliyor (karınca yumurtası yağı) falan ama cok zahmetli ve uğraş isteyen bir bakım. Ayrıca " göğüs,bacak kılları kas gelişimini engeller " tamamen yanlış, kaynağı unuttum ama bulursam yazıyı koyarım. Sporcular da estetik nedenlerle kıllarını alıyolar genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

forçen said:

kızlardaki tüyleri dökmemizi sağlayacak bişey varmıdır acep? içkilerine fln katsak?
*bi gazoz ister misin yavrum?

abi birden olduğu yere bırakırsa ne yapıcaksın. o kılları temizlemek lazım bi de.

kızın çeşitli yerlerinde kıl görmektense o kılları yerden toplamayı tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Skroce said:

jilet azdiriyor sanirim tüyleri.
Ismail YK tam olarak nerene sürdün kordinat ver
ü

Koltuk altına , göğüs kafesi bölgesine biraz göbekcik bir de

Beyt said:

Göğüsteki kıl erkekliğin şanındandır.Hatta kılsız bi hemcinsimi gördüğümde içim burkuluyo sdfsdf

Hemcinslerin de senin gibi tahminimce zayıf falandırsın sen de çelimsiz üstüne bir de kıllı tek hücreli canlıları görünce acıyan gözlerle bakıyordur emin ol sads ben de zayıfım bu arada biraz kas yapsan vücudun şekle girse üstüne giydiğin ettiğin otursa güzel dursa kötü mü olur yani ?

İyi aradığınız hatunlarda daş gibi olsun süper olsun at gibi olsun ama sen atletico mardrid olarak takıl. Onlar'a sorsan onlarda öyle istiyor işte. Çelimsiz deil güçlü kuvvetli full + full performance.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...