Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istenmeyen tüüüylere son

ismail PK

Öne çıkan mesajlar

Muahah züpper lan çekiyorum daha yeni etki etmeye başladı çaat çut pıt pıt kopuyor tüyler uhe çok pis kokuyormuş ama saddsad bir de bir şey sorucam bilgisi olan var mı vücut geliştirme esnasında tüylü , kıllı demek istemiyordum ama dedim kıl falan olunca gögüste falan gelişimini etkiler mi kasların ?
Sosyal ağlarda paylaş

"ismail PK" said:

Muahah züpper lan çekiyorum daha yeni etki etmeye başladı çaat çut pıt pıt kopuyor tüyler uhe çok pis kokuyormuş ama saddsad bir de bir şey sorucam bilgisi olan var mı vücut geliştirme esnasında tüylü , kıllı demek istemiyordum ama dedim kıl falan olunca gögüste falan gelişimini etkiler mi kasların ?

Etkiler diyorlar, killar emiyor keratini kaslara daha az gidiyor falan bisiler vardi, sen gene arastir saglam olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

"social butterfly" said:

nedie tüy dökücü kullanır erkekler anlamadım bi türlü

"ismail PK" said:

niye olduğu belli değil mi?

garbıc ama gene de okuyun az
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...