Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl 80 için raid/instance sırası

Bone

Öne çıkan mesajlar

Daha önce tartışılmıştır belki ama yine sormak istedim.
Lvl 80 birisinin yapması gereken instance'lar nelerdir, hangi sırayı izlemesi gereklidir?

bir de bir instance'ı kaç kere yapmak gereklidir? işine yarıycak itemlar düşene kadar tekrar etmek mi gerekli, yoksa o bölgedeki questleri yapmak için bir kere girmek yeter mi?
Sosyal ağlarda paylaş

trial of the champion instance'ı için farm (normal zorluk için tabi :p) grupları oluyor, onlara girmeye çalış
tabi önce denildiği gibi ihtiyacın olan itemları belirle, en çok o instancelara girmeye çalış, ama yeni 80 olduysan eğer fazla seçme özgürlüğü tanımamalısın kendine, önüne gelen her fırsatı değerlendir
Sosyal ağlarda paylaş

~yeni 80 olduktan sonra; 10 kere falan normal totc yaparsan hemen hemen full "mor" olursun,

elde yeşil baltayla VoA/OS/Naxx girilir, problem olmaz. VoA25'e ilk girişte belki koralon için achievment isteyebilirler; rica edersin (tatlı dil %51 işe yarar), Ha olmadı; gidersin raid liderine rüşvet teklif edersin bi epic gem(10k honor), olur biter :D. Bi kere achievmentı aldın mı daha da sorun olmaz zaten.

hergün; 5man totc hc(item lvl 219 düşüyor)+ daily hc(2xtriumph emblems) + random 5 man hc'ler yaparsın(conquest emblems). full epic olursun zaten, conquest emblemleriyle (item lvl 226) tier 8 zırh ve/veya miğfer (tanesi 58 emblem) alırsın.
Hiç raid yapmadan totc10'a hazır olursun..
totc'da 5 boss var, her biri 3 triumph düşürüyor; 3x5=15
4 (voa10&25)+ 14(daily hc:7 günde 2'şer emblem)= 33 eder
2 haftada tier 9 omuzluk ve eldiven alırsın (tanesi 30 triumph emblem) totc25'e hazırsın :D
bide eli yüzü düzgün bi guild bulursun olur biter. Naxx, ulduar falan uğraşmaya değmez bu saatten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bi halttan çakmadan quest yaparak 80 olmuşken;

retri palaydım. elimde 183 level superior 2h axe vardı. toc normal girmeye çalıştım. kimse almadı. bende kendim kurdum. ordan 4-5 tank gear düştü. rica ettim. aldım onları. tank oldum. spec için araştırdım biraz. wowarmory'den sağlam palalara baktım. spidee'nin talent ağacını hacıladım.

ne nedir biraz kavradıktan sonra;

brd bosstan düşen tankard o' terror'ü aldım elime. ah'den mavi kalkan çektim bide. 187 lvldi. gülenler oldu. "tankard o' terror omg. imba tank is here.." deyu. aç götüne gül ibne dedim. günlük hc'lere girdim elimden geldiğince. bi kaç itemda ordan yaptım. (ki zaten gloves, legs, boots vb. toc normalden gelmişti). akabinde toc hc yaparak sword, helmet, finger neyin hallettim. bide badge'lar ile chest aldım. bunlar için uğraşırken heal gear'larıda aynı şekilde "can i take it for my os?" deyu cukkaya çakızladım.

hayır çar adama benzedi hiç yoktan. hiç bişey bilmiyodum yani wow hakkında. hoş hala bilmiyorum ya... neyse artık. buda benim hikayem olsun. based on a true story yani.

kabaca özetlemek gerekirse;

ihtiyacın olan itemları sağlayana kadar: toc -> hc farm -> toc hc -> gerisini bilmiyorum. ben bu seviyedeyim çünkü. ahah.

edit: amma güncelledim lan.
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

Wayne said:

hc badgeleriyle aldigin gearla ve toc 5 manden direk toc 10 ve 25 normal mod yapabilirsin

o kadar mal bi instance yapmislarki naxx gearla bile yaparsin toc u :D

yok yav nere. arşiv istiyorlar hep. :D

evet orasi dogru ama usenmiyorsan kendin kurucaksin o yuzden :D
yada tanidik varsa iste girersin onlarla demek istedigim zor bi yer degil biraz oynamayi biliyorsan yaparsin.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah kendime yarıldım resmen. harbi arşiv ne lan? o diil arkadaş uyardıydı bide, "lan hayvan arşiv değil o; 'achievement'. başarı demek yani. lol." deyu. hala arşiv diyorum. diyeceğimde sanırım. aman ne bileyim.

o diilde açım yav. bir patates soyayım. üşenmemeyim ama. sonra kızartayım. ona da üşenmey- tamaaam. üşenmeycem. söz mü lan?

evet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...