Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir iyi güzel de...

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Otobüsle Ankara ya gidiyodum. Muavin birini yarı yolda döve döve indirdi. Nooldu yav? dedim. Ankara dan İzmir e gidecekmiş, ''Salak mısın lan??' diyip dövdüm dedi. Tüm otobüs haa tamam o zaman dedik. Yola devam ettik. Bi de Ankara havası koydular oynadık.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbul, havasi bok kokan, insanlari saygisizi, kultursuz, hazimsiz olan, komsuluk denen olaydan bihaber, bi sallama bogazi var diye kendini bi halt sanan, abarti olmaktan baska bi ise yaramayan, ve yaramicak olan, 5 senemi ziyan ettigim neseki insanligin en negatif taraflarini bana gostererek hayat tecrubesi adina o boslugu dolduran bi sehir.
(icindeki insanlar bosaltsan cidden dunyanin en guzel cografi sehri ama sehride sehir yapan insandir)

izmir, havasini derin derin icine cekebileceginiz, insanlari guzel yuzlu, kibar ve saygili, mutevazi, kendi kulturunu kendi yaratan ve bu yuzden disarisi tarafindan surekli kiskanilan, 15 senemi babalar gibi yasadigim, insanligin en positif taraflarini bana gostererek insani duygularimi gelistiren bi sehir.

renkler ve zevkler olayi bu arada, kimsenin kimseyi yargilamaya hakki yok gencler, hemen ergen kanlariniz fokurdayip cellanmeyein, once bi rahat nefes alin, taze cay icin kendinize gelin :)
Sosyal ağlarda paylaş

O saydıklarını istanbul'da, Ankara'da, Ordu'da, Adana'da da bulabilirsin emin olabilirsin. Şehirleri tümden değerlendirmektense, ilçe ilçe değerlendirmeye alsak bence daha iyi olur gibi geliyor.

Kim diyebilir şişli ile pendik aynı? (En azından şişli feneri yenemedi)

Kim diyebilir konak ile karşıyaka aynı?

kim diyebilir çankaya ile sincan aynı?

Kim diyebilir hepimiz aynıyız?

kim?
Sosyal ağlarda paylaş

izmir'in bi kulturu var ve turkiye'nin en modern sehri. istanbul universite ve eglence icin guzel. ne yazik ki is imkanlari da orda o yuzden seve seve yasicaz ileride. ama sonra tabi ki dogru izmir.
eglenceyi, bimuddet yasamayi falan istanbulda uniye giderek de yapabilirsiniz ama izmir'li dogamazsiniz nihaha
ankara da memur sehri sacmalamayin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...