Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tier 10 setleri

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

Heh mage setini hemen değiştirmişler.Dayanamamışlardır ağlamalara.Bende onlardan biriydim:p

İlk Hali

* Item - Mage T10 2P Bonus - Your Mirror Image ability also causes you to deal 15% additional damage for 10 sec.
* Item - Mage T10 4P Bonus - Your Hot Streak, Missile Barrage, and Brain Freeze talents also grant you 12% haste for 3 sec when the effect of the talent is consumed.

Yenilenmiş hali:

Mage 2 piece bonus – Hot Streak, Missile Barrage and Brain Freeze grant 12% haste for 5 sec.
Mage 4 piece bonus – Mirror Image is 30 sec and damage bonus is 18%.

2x set bonusu güzel gibi hot streakden sonraki yaklaşık 2 casti %12 hastle atıyosun fakat 4 set bonusunu pek beğenemedim update olmasına rağmen.Mirror Image genelde dps arttırmak amacıyla kullanılmadığı için bi dmg buffı vermek alakasız geliyo.Hani ne biliyim atıyorum combustion kullanınca buff vermek daha mantıklı olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o Resto Shaman set bonuslarına taparım ben. Haste bonusu nedir abi. Hele hele benim gibi haste aşığı bi adam için. Oy diyorum oyyy

Eklemece: OHA %20 bide. 742 haste vardı zaten bende en son. merhaba diyorum. Ki zaten Riptide üstüne Healing Wave(tu), Riptide'ın HoT geçerken de yetiştirip bi de Chain Heal verdin mi zaten bonus heal. Bi de critlerse %25te extradan hedefi heallar ki bu da tanka atarsak orman ne güzel ne güzel. Chain Heal'ı bufflıcaz diolardı. Eğer bahsettikleri bu tarz bişi değilse zaten, bunun üstüne gelecek bufflarla çok daha güzel olur. Üstüne bir de o hiç takmadığım +1 chain heal target glyphini de takarım. OY OY OY

Ancestral Awakening'e Chain Healı da eklesinler bi de. Ondan sonra ben yatarım arkada. Arada riptide+HW+HW+CH yaparım yeter bizimkilere :D
Sosyal ağlarda paylaş

Seph said:

2x set bonusu güzel gibi hot streakden sonraki yaklaşık 2 casti %12 hastle atıyosun fakat 4 set bonusunu pek beğenemedim update olmasına rağmen.Mirror Image genelde dps arttırmak amacıyla kullanılmadığı için bi dmg buffı vermek alakasız geliyo.Hani ne biliyim atıyorum combustion kullanınca buff vermek daha mantıklı olurdu.

gayet mantıklı bence, mirror image kullanıcaksan genelde cooldownları patlatıp nukelerken kullanırsın zaten. ayrıca combustion fire, diğer treeleri de etkileyen bişey olmalı, yani mirror image. mirror image üstüne combustion açamazsın diye bişey yok zaten sdf
Sosyal ağlarda paylaş

İşte ben genelde öyle kullanmıyorum problem orda.Combustion sadece bi örnekti.Herhangi bir spec için ona ait olan cooldownlada yapılabilir.Mirror Image gerçek bi dmg arttıran cooldown olmadığı için mantıksız geldi.Atıyorum kafadan bi bloodlust atıldığında kullanman gereken olmazsa olmaz bişi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...