Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tier 10 setleri

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

said:

Warlock

* Item - Warlock T10 2P Bonus - The critical strike chance of your Shadowbolt, Incinerate, and Corruption spells is increased by 5%.
* Item - Warlock T10 4P Bonus - Each time your Immolate and Unstable Affliction spells deal periodic damage, you have a 15% chance to gain 12% spell haste for 10 sec.

İlginç duruyor. Gerçi conflag'e nerf geliyor hafiften bakalım nasıl olacak bu set bonusları, kurtaracak mı? Gerçi 2xset bonusu hala klasik bildigimiz 4xset bonusu corruption dısında.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

@BonePART

Nasıl yani?? 0 10 saniye boyunca 10 saniye kısalmıyormu abi şimdi o CD zaten normalde :D. 3 de burda 13 etmiyormu işte.

Kafan mı güzel hehe, bende istiyorum o içtiğinden, bugün işler çok sinir bozucu.

* Item - Shaman T10 Elemental 2P Bonus - Your Lightning Bolt spell reduces the remaining cooldown on your Elemental Mastery talent by 1 sec.

ben sole anladim

her lightning bolt attiginda 1 saniye elemental mastery cdsi azaliyo
buda 10 saniyede 3 lb atarsan
3 saniye azalcak demek

haaa sen 10 saniyede nasil olsa lbye harcadim 13 saniye azaldi diyosun
eh tabe oda bi dusunce
Sosyal ağlarda paylaş

CusTodeM said:

Bu kadar kötü bir rogue seti görmedim ya bit MGS fanıyımdır ama ordaki Ninja/Grey Fox benzetimişler/çalışmışlar gibi set bonuslarıda bana göre seti kadar kötü rogueda yine set almıycam bu contenttede

kafalığı kapatıp bi de tabard takarsın olur biter,alt kısmı o kadar da kötü gözükmüyor. ki omuzlukla gayet te "hiç fena değil" çıtasına erişmiş bence.
Sosyal ağlarda paylaş

bide generik lvl80 heroic itemalari ile ayni kalitede olmasa goruntu olarak ahahahaha

adim gibi eminim
adamlar bu expansionda asil kadroya birtek ulduar setlerini yaptirdilar CE ile gelen artbookta filanda vardi onlar cunki

ondan sonra yeni oyun veya diaploya fila negcirdiler bu grafikerleri

setler hic o eski wow havasini tasimiyor, cok duz sekilsiz ve sonuk kaliyor eski tier setlere kiyasla
Sosyal ağlarda paylaş

•Item - Shaman T10 Restoration 2P Bonus - Riptide sonraki spellcast için %20 ekstra spell haste sağlar.
•Item - Shaman T10 Restoration 4P Bonus - Chain Heal'ın critical strike'ları hedefin iptal edilene kadar %25 daha fazla heal edilmesini sağlar

2 set bonus imba olmuşta..4 set bonusu anlamadım ben ne iptal edilene kadar ??? riptie veye earthshield felan mı
Sosyal ağlarda paylaş

Warrior hariç tam bi korku filmi. Hele o rogue seti nedir abi combine kasmışalr direk.

Feral druid 2p bonusu kıytırık da, 4p bonusu tank için çok iyiymiş. Her enrage'de barkskin açmaktan kurtulacaz.

Edit: 2p bonusu da sağlammış lan, swipe'ı görmemiştim. AoE tanklarken mobların don lastiği gibi kaçıp kaçıp durmasından bıkmıştım aljskfhşlaksja
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...