Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spiderman Vizyonda!

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Abi bıktım artık bea. Çizgi romanı filmi zartı zurtu ordan örümcek bi yerden çiş rengi bi dev bi yerden halkı malkı daredevili. Hepsi aynı mantık. %90 hayatta hep ezilmiş. Yarısı kazaya kurban gitmiş. Yarısı şeker sanıp yediği radyoaktif haplartarafından ısırılmış. PÜEEEAAAAAHHHHHHH! Bıktım bea. Azcık yaratıcılık gerek artık bu süperkahraman günü kurtaran adam kategorisine. 50 yıldır aynı terane.[signature][hline]Free your mind
http://www.ilovelivtyler.com
Sosyal ağlarda paylaş

ilki gayet eğlenceliydi fazlasıyla beğenmiştim.
bunda da kadro kendini korumuş ..
sadece yeşil cinimiz willem dafoe gitti yerine octopus alfred molina geldi.
aynı başarıyı yakalamaması için hiçbir neden yok

amerikada çarşamba vizyona girdi çok iyi eleştiriler almış film
ilk günündeki hasılatı da rekor ve 40 mil dolar[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

ilk filmde direk kusmuştum, ortalık filmi yapçaklar, herri pattı gibi sims gibi birşeyler yapacaklar diye karman çorman bi film yapılıyor, tamam böylece çok kişi seviyor da,
organik ağ ne demektir, parmak ucundaki dikenler ne demektir ya of..
spiderman 1994'ün yeni bölümlerini de çekmiyorlar ki :(
çizgi roman gibi ayda bir bölüm çekip koysalar keşke :([signature][hline]pc and comic geek
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbirinize katılmıyorum çünkü spiderman en sevdiğim süper kahramandır(çizgiroman olarak,çizgifilm olarak ve film olarak)

yani çok severim spiderman'i ilk filmi beğenmiştim ama bu film baya beğendim çok güzel olmuş film olarak tabi[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
maykıl ceksını çok severim ama aslında metalciyim
balkondan bebek sallayanları da sevmem
nameless13 demiş ki:
taklitlerimden sakının
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şahsen çoook beğendim bu filmi. Ve bence çizgi filmlerinde yansıtılmadığı kadar çok eziyorlar peter'ı,yani öyle böyle değil.

Adamın yaptığı her harekete,söylediği her söze birşey buluyorlar ya yazık örümceğe. :)

SPOYLER

Tren sahnesi tam Türk filmi olmuş. Filmdeki tek kusur oydu bence. Bi kere neden maskesini çıkarıyor,yani ne gerek var. İkincisi o kadar önemli bir hata yapıyor,ondan sonra da insanların önüne pat diye çıkıyor. Onu geçtim,insanların örümcek adamı Octopus'tan korumak için söyledikleri "Ona ulaşmak için beni geçmelisin!""Hayır beni!" sözleri çok kötüydü bence. Ve de son olarak,insanlar örümcek adama "Seni ispiklemicez" diyorlar da yaklaşık 20 30 kişi görüyor onu,mutlaka bi söyleyen olacaktır. Saçma yani söylememeleri...

Bitii.
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

said:
HalbadaR, 03 Temmuz 2004 10:17 tarihinde demiş ki:

Tren sahnesi tam Türk filmi olmuş. Filmdeki tek kusur oydu bence. Bi kere neden maskesini çıkarıyor,yani ne gerek var. İkincisi o kadar önemli bir hata yapıyor,ondan sonra da insanların önüne pat diye çıkıyor. Onu geçtim,insanların örümcek adamı Octopus'tan korumak için söyledikleri "Ona ulaşmak için beni geçmelisin!""Hayır beni!" sözleri çok kötüydü bence. Ve de son olarak,insanlar örümcek adama "Seni ispiklemicez" diyorlar da yaklaşık 20 30 kişi görüyor onu,mutlaka bi söyleyen olacaktır. Saçma yani söylememeleri...

iyide suratinda bisiy patladi peter in. yuzu yandi. cikartmayip napcak maskesini? yuzu mu haslansin? o degilde maske sapasaglam donuyor eline, onu sacma buldum ben asil. benim en sevdigim 2 sahneden biri tren sahnesi. bir o bir de may hala.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...