Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Icecrown Citadel Raid

Mortis

Öne çıkan mesajlar

şimdi şu videoları izledim,

anladığım şu fighttan hiçbişey okumadan etmeden sırf videolardan:

fight yaklaşık bi 20 dakika sürüo. hadi başta introsu vardı videonun 17-18 dakka de.

Daliosun lich kinge, addler gelio paso o büyük undeadler vs. onları kesiosun lich kinge daliosun. Belli bi hpye gelince. Etrafa frost bişey channel etmeye başlio, kenara kaçiosun , orda da bi kaç add kesiosun. Sonra kenarları kırıo tekrar ortaya koşuosun tekrar Bossa daliosun. Bu sefer valkyre ler gelio, yerde de büyük void zone gibi şeyler çıkıo. O sırada valykreleri kesiosun. sonra tekrar lichkinge daliosun. Belli bi hpye ulaşınca yine. Aynı şekilde frost channela başlio, yine kenara kaçıp add kesiosun galiba arada bi MC atio. Sonra tekrar dönüosun ortaya. B usefer o spectre lar çıkıo bir sürü, ölünce patliolar galiba, Onları kesip bossa daliosun sürekli yine void zonelardan kaçaiosun. Sonra belli hpye gelince, Herkesi öldürüo. Bizi undead yapmaya çalışırken bizim fordring buzdan kurtuluo ağzını kırıo stunlio lichkingi hepimize bi Combat Res çakio. Kalkıyoruz. ve ölene kadar nukelioruz, herhalde bi timerı vardır o kısmın, sırf nuke değildir. ARchimonde un son %10 u gibidir. Öle kesiosun ve bitio.

bu mu fight genel hatlarıyla, addlerin ve lich kingin dier abiltiyleri dışıdna
Sosyal ağlarda paylaş

ya adamların dediği 10 man strict guildler (gear bazında) bu fightı şu haliyle katiyen kaldıramaz diyorlar.
o addlerin falan baya bir hp'si var ve hızlı kesilmezse gg oluyordur. yine keza tanking/healing için de ağır bir fight olabilir. ki 20 dakika cidden uzun bir süre. kesen adamların armorysine baktım da 258/264 gear full.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır eminim ki zordur ben onda değilim, tabi ki kolay gözüküo demiorum da

komplex gözükmüo, veya bi aksiyon yapmamışlar daha bi epic beklerdim ne biliim

dizayn da bi sorun var. Frostmourne var ya koy frostmourne u bişey yap nasıl illidan azinnoth ları koyuos hehe . Yani çok daha yaratıcı olabilirlermiş encounter konusunda. Yogg saorn bile ço kdaha komplex olmuştu phasingler bilmemenler. yap bun uda öle cillop gibi phasing mekaniğin var, götür bizi ap ayrı dünyalara hehe
Sosyal ağlarda paylaş

böle platform yıkılcak falan diolardı

ben sandım, o tepeden aşşağı doğru düşecez sürekli frozen throne başımıza yıkılacak böle kestikçe falan aksiyon olacak

bi kenarlar kırılıo sonra zaten arthas tekrar o frost büyüyü channel edince geri gelio orası heuheu.
Sosyal ağlarda paylaş

frostmourne realm varmış mesela ama mage'e atmamış. göremiyoruz neler dönüyor orada. :) ensidia'nın video çıkar yarına kadar heralde. onda daha düzgün görürüz.

10 manlerde sayıdan dolayı çoğu ability'i koyamıyorsun ya da çok kesip biçiyorsun. onun da etkisi oluyordur. (en basitinden lady deathwhisper mind control)
Sosyal ağlarda paylaş

ha frostmourne realme gönderme vs varsa iimiş o zaman o kısmı görmedim çok sade geldi fight da bi an ehhe. neyse görecez bahalım.

yani malygos mesela çok güzel aksiyonlu bi fight, yogg saron da öle. hani şu contentte güzel değişik fightlar oldu hep böle bossa dal add gelince ona dal, aoeden kaç fightları dışında.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Daha encounterı bilmeden buraya gelip yorum yazıyorsunuz ya :p

Atılan Saronite bomb'daki siege damage, normalde kırılıp küçülmesi gereken platformu rebuild ediyor(du - hotfix geldi)

Aha bi de bu var.

Belki 10 man'de otomatik rebuild oluyor platform ama 25 man'de kırılan parça gidiyor, alan gitgide daralıyor. void zone tarzı şeylerden kaçacak yer kalmıyor falan heralde 25 man'de. ki bildiğin hayvani zorlaştırır şu fight'ı alanın giderek küçülmesi.

ensidia bildiğin easy mode kesmiş o zaman. :p fixed'dan sonra zor kesilir ki hc'si var. oy oy.
Sosyal ağlarda paylaş

sebeb o zaten. 25 mande o yere acilen özellik yuzunden dagilicak yer kalmiyor.Dış halka olunca alan baya bi buyuor.birde valkyr var :) bi bu en efsanesi. normalde seni o ufak halkanin disina goturup atmasi gerekior ama disardaki halka orda olunca seni oraya goturup birakior. valkyr a dps yapmayip direk boss u nuke liosun phase i baya bi kisaltiosun ve wipe sansini azaltiosun(valkyr i keserken altina zone u actimi gg )

su valkyr olayindan tam emin deilim ama o dis halka varkenmi geliodu yokkenmi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...