Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

düne kadar sadece 2 kontrat kalacaktı ellerinde sezon sonunda.
dün david lee ve nate robinson ile imzaladılar şimdi toplamda yıllık 18 milyon gibi bir capleri var. Yani Stern'in söylediklerine göre 50.4 ile 53.6 milyon arasına düşmesi beklenen salary cap için henüz 30 milyondan fazla yerleri var. Bu salary cap henüz kesin değil, gerçekleşmesi için de mucize gerekiyor deniyor ama Stern kararlı olduğu zaman yapabiliyor bu tip şeyleri. Bekleyip görücez.

Curry olayını çözebilirse Knicks ikinci bir superstar alabilirler tabi ama şu anki durumda Eddy Curry 11 milyon alacak gelecek sezon için. Onu ikna etmek için opsiyonunu kullanmayıp kontratının bitmesini, daha sonra 4 yıllık 20 milyona imza atmasını isteyecekler. Curry kabul ederse ikinci bir superstar kesin görünüyor.

Curry'de inanılmaz zayıflamış ve forma kavuşmuş gibi duruyor. Döndüğünde oynayacağı oyunla kendini kanıtlarsa seneye kurulacak kadroda önemli bir yer edinebilir. Yalnız bu kadar hamle yaparken bench'i ne yapıcaklar onu çok merak ediyorum ben. 5 adamla şampiyon olmak biraz zor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Apertura/Clasura tadında olsun NBA, bütün yıl izleyelim bence.Amerikan sporlarının sezonları böyle oluyor maalesef, eğer bir de play-off yapmıyorsa bir takım resmen 6 ay sezon yapıyor.Bu da kalan sürede, ya hamlaşmasına ya da vücuduna fazla overload yapmasına neden oluyor.Dikkat ederseniz kas yırtılmaları ve esnemelerinden çoğu sakatlık.Jameer Nelson da ameliyat olacakmış bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bugün baya bir yabancı bloglarda gezindim, adam gibi sürekli update olan blog arıyordum.

http://sports.yahoo.com/nba/blog/ball_dont_lie

bunu buldum yahoo bünyesinde. güncel haberleri hiç kaçırmıyor gördüğüm kadarıyla, beğendim baya. var mı sizin bildiğiniz sık güncellenen yabancı nba blogları?
Sosyal ağlarda paylaş

raja bell asıl kitledi gsw yi. charlotte dayken bu sene ameliyat olmicağını solemişti. gsw ye gittiğinin 2. gunu ameliyat olucam demiş :D guzel kazık valla. sene sonunda da kontratı bitiomus. seneye şampiyonluğa oynicak bi takıma gider banko. adam hem iyi savunmacı hemde cok iyi şutu var. daha ne istersin ki bi bench oyuncusundan :D
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

raja bell asıl kitledi gsw yi. charlotte dayken bu sene ameliyat olmicağını solemişti. gsw ye gittiğinin 2. gunu ameliyat olucam demiş :D guzel kazık valla. sene sonunda da kontratı bitiomus. seneye şampiyonluğa oynicak bi takıma gider banko. adam hem iyi savunmacı hemde cok iyi şutu var. daha ne istersin ki bi bench oyuncusundan :D
Bu arada Raja Bell takastan önce sakatlığını konuşmuş ve GSW teşvik etmiş zaten ameliyat olmaya :)
Adamlar sadece s-jax'ten kurtulduklarına seviniyolar sanırım =D
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

mokoko said:

Bu arada Raja Bell takastan önce sakatlığını konuşmuş ve GSW teşvik etmiş zaten ameliyat olmaya :)
Adamlar sadece s-jax'ten kurtulduklarına seviniyolar sanırım =D

ahahah ben bunu bilmiodum. resmen adamlar sjax ten kurtulmak için ne gerekiosa yapmıslar. :D
Sosyal ağlarda paylaş

cleveland maçını izlemeyi çok isterdim.

lebron ilk çeyrekte 9 sayı 7 asist yapmış. 7 asist zaten inanılmaz geliyo ama takım arkadaşı mo williams'ın da 6 asisti olması esas şaşırtıcı olan :) takım olarak 50 asist üzeri falan bitirirler böyle devam ederse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...