Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Jennings (ve Millwaukee) böyle giderse, Lebron'un, Wade'in daha birçok yıldızın yapamadığını yapıp çaylak sezonunda all-star olabilir.

Aslında Jennings'ten bahsetmek lazım biraz, liseden sonra NCAA olmadan direk Avrupa'da kariyer yapmayı tercih etti.Çok fazla süre alamadı,kadro dışı olduğu oldu,kendini unutturdu ABD'ye ve buna rağen 9'dan seçildi draftta, çok yüksek bulmuştum bu seçimi.Ama adam cayır cayır helal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

stephan jackson + acie law ---> charlotte
radmanovic + raja bell ---> golden state

artık radmanovic pivot falan oynar heralde gswde. charlotte için iyi bi takas bence. hem hiçbişi yapmayan radmanovicten kurtuldular hemde skorer s jax i kattılar kadrolarına. gswde de nelson tam kendi oyun tarzına gore 2 oyuncu katmıs takıma. artık 3 sn veya daha az oyun tipine donebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Son haberlere göre A.I. NY yolcusu gözüküyor. Donnie Walsh'ın açıklamaları sadece waiver'ın dolmasını bekledikleri yönünde. Çok da güzel iş yapar NY'de Iverson. Zaten seneye Lebron'u almak üzere kuruyorlar bütün planlarını, bu seneyi nerede tamamladıkları hiç önemli değil çünkü 2010 draftında first round pickleri Utah'a gidecek. Bu sezonun geri kalanında da seyircilerine adam gibi birşeyler izletmek istiyorlarsa, Iverson en mantıklı tercih gibi gözüküyor. İlk 5 başlar, ortalığın tozunu attırır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Iverson bayadır toz attıramıyor canının istemesi lazım. Bi de tabi sixers'dan ayrıldıktan sonra kendi tarzına uygun basketbol oynayan bir takıma gidemedi. Sistemi uymadı yani. Knicks'i takip etmiyorum ama uyuşurlarsa yine AI geri döner umarım.

LeBron konusu zaten kesin, adam knicks'e gidecek yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Savunmada savaşmadan maç kazanmak yalan zaten. Savunmacılar olmasa bile hücumda tek başına akar Iverson ritm bulduğu sürece.

@mokoko

Back on January 5, 2004:
Marbury, Penny Hardaway and Cezary Trybanski were traded to the New York Knicks for Howard Eisley, Charlie Ward, Antonio McDyess, Maciej Lampe, draft rights to Miloš Vujanić, a first-round 2004 draft choice, and an additional future first-round draft choice, likely to be in the 2010 draft.[3] This brought Marbury full circle, as he grew up in New York and was a lifelong Knicks fan.

What happened to this pick? Was this "likely 2010 draft pick", which Utah now owns the unprotected rights to, traded away to Utah in the Googs trade? As bad as not having the Suns pick next year, wouldn't you rather have a NY Knick unprotected first round draft pick?

Özet Tercüme : 2004'te yapılan bir takasta Eisley, Ward, Mcdyess, Lampe'yi verip; Marbury, Hardaway ve Trybanski'yi aldıkları takasta gelecekteki bir ilk tur draft haklarından vazgeçmişler. Bu da 2010 draftında olacakmış.

Bu draft hakkı da normalde Suns'ınmış fakat 2004 yazında ilk turda 3 oyuncu birden draft ederek Salary cap'i zorlamamak için bu draft haklarından biri Utah'a gitmiş.

Bir kaç yerden daha araştırmıştım, net bir bilgi yok hiç bir yerde ama temel olarak böyle olmuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Knicks resmen acıların takımına dönüştü son oynadıkları NBA finaliden sonra. Resmen bir yönetim faciası :)

Patrick Ewing ve Allan Houston önderliğinde süper bir oyun oynuyolardı. 99'da final, 00'da doğu finali oynadılar, sonra Ewing bıraktı takım dağıldı, bu güne kadar da toplanamadılar :)

edit : Latrell Sprewell'i unutmuşum. Yuh bana
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında son 5 yılda Knicks oyuncularına verilen kontrat rakamlarının toplu olarak gösterildiği bir tablo olsa durumun vehameti daha net anlaşılacak =D

bunu yazarken buldum 2007 yılında ellerinde olan kontratlar:

The Knicks supposedly have some of the most untradeable contracts in the league, in Stephon Marbury ($42,000,000 over the next two years), Steven Francis ($33,620,000 over the next 2 years), and Malik Rose ($14,748,750 over the next two years)

ve tabi Zach Randolph : yıllık 17.33 milyon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...