Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Tebrikler Hido! Amaa yukardaki yorumada katılmadan edemiyecem Hido'nun geçen yılki performanstan eser yok. Kobe triple-double yapcaktı 1 asiste. Çok iyi dönüş yaptı. Kobe tam bi maç adamı olmuş. Sayıyı pek önemsemiyor. Buda Lakers'ı şampiyonluğun en büyük adayı yapıyor. Bu adam gelmiş geçmiş en iyi şutörlerden biri. Gidio tak basket tak basket tak basket.
Sosyal ağlarda paylaş

rekor fisher'da 0,4 saniye :)
hala hatırlıyorum o macı izledigim geceyi, zaten nasıl unutacaksın ki. duncan'ın basketinden sonra taklalar atıyodum ki fisher kalp krizi gecirmeme sebep oldu nerdeyse.

bu arada rekor dedim de daha kısa surede tipleyerek atanlar vardı muhtemelen. ben macın anlam ve onemini de goz onunde bulundurarak ve de tipleyerek degil gayet alıp attıgını dusunerek en epic hareketlerden biri olarak goruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

nere hedo son saniye basketi yaw hedodan ? dalmıs 3 kişinin arasına kırmışlar ağzını, faulu net goremedim ben :) maç torontada olmasaymıs calınırmıymıs o faul emin degilim,

evet Hedo feci hucum oynuyo bilegi hicde duzgun degil ama, gecen seneden farklı olarak bu sene defansifde oynuyor bayaa gecen sene defansif yanını cok koymuyordu ortaya orlando daha temizdi savunmada burda defansdada yırtınması gerekiyor,

playofflara 7-8 degilde 6. olarak girsinler bakalım o zaman hedo ve torontoya :)

asıl ersanın pek sesi solugu cıkmıyor, keza memonunda uber/ses getiren bi macını(gerci utahı pek takip etmiyorum) goremedik bir suredir,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...