Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tyrants 'a ne oldu ?

janis

Öne çıkan mesajlar

hajnal zamanında oyuncular "insan" olarak iyilerdi. battlegrouptaki en iyi türk guildlerinden birisiydiler. TBC sonunda dağıldılar, WotLK başında bambaşka bir ekiple yeni bir türk guildi geldi, tyrants. kastılar kavurdular, vezax hardmode realm first aldılar falan. her ne kadar bireysel olarak bir tarafı kalkık onlarca ego bazlı oyuncuyu içinde barındırsa da, yiğidi öldürüp hakkını yemeyeceksin.
dunemaul 5 senedir ne guildler gördü, bundan sonra da görecektir. bakarsın sıradaki türk guildi catasthrope olur, kaderi benzemesin =)
Sosyal ağlarda paylaş

Zeppelin said:

hajnal zamanında oyuncular "insan" olarak iyilerdi. battlegrouptaki en iyi türk guildlerinden birisiydiler. TBC sonunda dağıldılar, WotLK başında bambaşka bir ekiple yeni bir türk guildi geldi, tyrants. kastılar kavurdular, vezax hardmode realm first aldılar falan. her ne kadar bireysel olarak bir tarafı kalkık onlarca ego bazlı oyuncuyu içinde barındırsa da, yiğidi öldürüp hakkını yemeyeceksin.
dunemaul 5 senedir ne guildler gördü, bundan sonra da görecektir. bakarsın sıradaki türk guildi catasthrope olur, kaderi benzemesin =)

CATASTROPHE guildi 4.5 yıldır varlığını sürdürüyor.
biz yeni kurulan bir guild değiliz.
Sosyal ağlarda paylaş

greandisthass
Son Hareketlilik:
06/10/2009 03:09

Hastayım şu 3 5 postu olup guild için buraya gelip algı fakirliğinden ötürü tuhaf mesaj atanlara. Adam sanki birşey demiş hemen atlıyor biz yeni kurulmadık 4,5 yıllık world 1000+ ranked tecrübeli scrublardanız diye mesaj atıyor ya havle, bi oku bi incele adam ne yazmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Greandisthas olanı söylemiş neden zoruna gitti ki bu kadar? Ayrıca bende post sayısına göre insan değerlendiren, hakkında acaba sadece forumda mı insanlarla muhattap oluyor diye düşündüğüm varlıklara hastayım. Olayın iç yüzünü de bilmiyorsunuz. Neyse güne iyi başladım öyle gitmesini dileyerek veda ediyorum.

Croci - CATASTROPHé
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:

greandisthass
Son Hareketlilik:

Hastayım şu 3 5 postu olup guild için buraya gelip algı fakirliğinden ötürü tuhaf mesaj atanlara. Adam sanki birşey demiş hemen atlıyor biz yeni kurulmadık 4,5 yıllık world 1000+ ranked tecrübeli scrublardanız diye mesaj atıyor ya havle, bi oku bi incele adam ne yazmış.

Lindoras said:

Burning Legion düşük seviye kesimin oldukça fazla olduğu bir realm. Bir elitist olarak sana tavsiyem daha kaliteli ortamın olduğu bir realma gitmen yönündedir.

elitist :(
Sosyal ağlarda paylaş

Lindoras said:

greandisthass
Son Hareketlilik:

Lindoras sende benım yanımda ezük kalıyorsun ya yapma lütfen =_=
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:
tyrantsada gelince dagılcagını hic tahmin etmezdim sahsen cok iddialı gidiyorlardı.

2 seneden uzun yaşayan türk guildi bilmiyorum, burning legionda sanırsam cartel vardı, hala duruyorsa odur. onun dışında geçimsiz insanlarız vesselam, raid leaderlık olay olmasa gerek battlegroup çapında duyulmuş bir guildin dağılma sebebi. iletişim kurması zor adamlardı çoğu, raidde pullu A yerine Byle yapsan NOOBSUN SEN diyip demediklerini bırakmayan tipler benim tanıdıklarımın çoğu. tabiki insan olarak çok iyi oyuncular da var, onları hariç tutuyorum.

wow çıktığından beridir dunemaulda oynuyorum. fearsome war engine de, ravenous de, iron edge de, the black fury de, red sun rising de. tamam bu guildler wow çıktığından beri var. alliancedan ryfari de, (biraz daha yeni - 3-4 yıllık) momentum mori de, onlara da eyvallah.

zaman zaman catasthrope bazlı (Ası Esi değişik, capsli capssiz) pek çok guild kuruldu, şu ankinden bağımsız. başarılı olmak için eski guild olmaya gerek yok, dedicated 20 tane oyuncun olsun kralsın zaten. ama lütfen, onu kestik bunu kestik eyvallah diyip de "ulan keşke biraz daha eski olsaydık" deme bana. başarılarınız ortada, casual guildim the black furyle asla göremeyeceğim endgame contenti çoktan farma bağlamış olabilirsiniz, tyrantse nazaran çok daha laftan anlayan ve nispeten düşük egoya sahip insanlarsınız (tanıdığım kadarıyla). ama realmin eskileri dedin mi, aklıma catasthope guildi gelmiyor.

sorun mu, değil. progressiniz güzel, aynen devam. topic tyrants topiki, dağılmasın =)
Sosyal ağlarda paylaş

Catastrophe zaten Dunemaul'da kurulan bir guild değil ki.

Şefik Abi (Odysseia) DVOTÜRK'e verdiği röportajdan bir kesit;

said:
Oyuna hep birlikte Burning Legion Realminde Alliance olarak, daha sonra da önce Grim Batol'da taraf değiştirerek Horde ve en sonunda da Dune Maul realminde geçiş yaparak halen burda raidlerimizi sürdürmekteyız. Dolayısıyla yaklaşık 5 yıllık bu süre zarfında temellerini sağlam atmış bir guild olduğumuzu rahatlıkla söyleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:

elitist :(

evet o benim !

Wayne said:

gerilip patlatcan bi osmanlı tokatı aklı basına gelcek cocugun.

tokatı değil tokadı.

Yavaş patlat saçın başın dağılmasın, canım benim. Sen hala konuşuyor musun ya :P Gördüğüm kadarıyla performansın düşmüş %48 gibi imba win ratiodan %46'ya inmişsin. Sana yakışmıyor, hadi biraz daha gayret et 1,5k yapabileceğine inanıyorum.

l2purbadhahahaha

khala said:

Catastrophe zaten Dunemaul'da kurulan bir guild değil ki.

Şefik Abi (Odysseia) DVOTÜRK'e verdiği röportajdan bir kesit;

Röportaj mı ? Konu neydi merak ettim şimdi ilk soru şu olsa gerek merhaba ilk binde bir türk guildi harikasınız nasıl oluyorda böyle birşey oluyor ? - şimdik şöyle oluyor ehm :D

Şaka bi tarafa böylesi seçkin insanlarla röportaj yapılması çok iyi birşey. Platform adıda oldukça etkileyici takdir ettim.

Kıskandım bak şimdi top 15den top 10 olduk e-peenim o biçim uzadı ama gel gör ki haberimiz yapılmıyor. Bende röportaj isterim /cry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...